Podsumowanie: lipiec – wrzesień

Damian Jursza

Damian Jursza

Test

Pół roku istnienia strony minęło bardzo szybko. Czas na małe przypomnienie jakie artykuły ukazały się w ostatnim kwartale.

Poprzednie podsumowanie dotyczące okresu od kwietnia do czerwca możecie znaleźć tutaj.

Lipiec

W lipcu ukazała się rekordowa liczba – 17 wpisów, było zatem w czym wybierać.  Według Google Analytics największą popularnością cieszył się news dotyczący Michała Pola, który po wielu latach współpracy ze Sport.pl, zmienił pracodawcę.

Ze sporym zainteresowaniem spotkał się także wywiad z Jakubem Suszką na temat pokera oraz wpis, w którym ujawniłem kulisy powstawania rankingu najpopularniejszych dziennikarzy sportowych na Twitterze i co się z tym wiąże wątpliwy profesjonalizm firmy NapoleonCat. Polecam.

Ponadto mogliście przeczytać:

Stosunkowo mało wyświetleń miał wpis, w którym polecałem książkę do samodzielnego ćwiczenia dykcji. Trochę szkoda, bo jeden z czytelników, który zakupił tą pozycję – bardzo sobie chwalił postępy, jakie dzięki niej uczynił. Przy okazji  – małe wyjaśnienie. Wbrew pozorom nie był to artykuł sponsorowany.

Sierpień

Pod koniec wakacji najchętniej sięgaliście po przygotowany przeze mnie  ranking najpopularniejszych męskich klubów siatkarskich na Facebooku. Niespodzianki nie było i podsumowanie zdominowała Skra. Co ciekawe to wyników rankingu odniósł się prezydent Bełchatowa.

Co jeszcze działo się w sierpniu?

Wrzesień

Trzeba mocno uderzyć się w pierś, bo wpisów w tym miesiącu nie było zbyt wiele. Na pewno wartym przypomnienia jest wywiad z Michałem Dachowskim, który przybliżył jak wygląda fizjoterapia sportowa w Polsce.  Stoisz przed wyborem studiów? Myślisz o fizjoterapii? Przeczytaj koniecznie.

Natomiast wszystkim administratorom stron na Facebooku polecam wpis dotyczący organizowania konkursów właśnie w tym serwisie społecznościowym. Nieznajomość podstawowych punktów regulaminu Facebooka, może doprowadzić do opłakanych skutków – w postaci usunięcia konta włącznie.

***

W okresie od lipca do września blog odwiedziło blisko 10 tysięcy unikalnych użytkowników. Wśród nich byli mieszkańcy z tak odległych miejsc jak Brazylia, Chiny, Indie,  Korea Południowa, Wietnam czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

[Fot. Tree Leaf Clover/Flickr]

Nie przegap wymarzonej pracy!
Najlepsze oferty co wtorek na Twoim mailu.