Artykuły

Podsumowanie: kwiecień – czerwiec 2013

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Za mną pierwszy kwartał istnienia bloga. Czas zatem na małe podsumowanie. Co trzy miesiące spodziewajcie się krótkiego raportu z dokonanych działań. Będzie to też mały przewodnik po artykułach, które być może gdzieś Wam umknęły, a warto do nich zajrzeć.


Kwiecień

W kwietniu największą popularnością cieszył się tekst przedstawiający zarobki dziennikarzy. Oparłem się w 100% na danych zdobytych przez redakcję Press, ale w przyszłości planuje przygotowanie podobnego wykazu na podstawie własnych informacji.  Być może poproszę Was o pomoc w postaci wypełnienia anonimowej ankiety. Będzie ciekawie!

Pozycję drugą pod względem ilości odsłon zajął artykuł o kwalifikacjach rzecznika prasowego Lecha Poznań, a trzecie miejsce uzyskały – podstawowe porady jak lepiej pisać.

W pierwszym miesiącu wspominałem także o stronie Sportywatory.pl oraz o tym ile powinien trwać program wideo w internecie.

Maj

Największe zainteresowanie w maju towarzyszyło artykułowi o Jakubie Olkiewiczu i serwisie Kibice.net. Wskazywałem w nim jak duży i niezagospodarowany potencjał związany jest ze środowiskami kibicowskimi w Polsce.

Pozostałe najbardziej poczytne teksty to: zapowiedź książki o Śląsku Wrocław oraz wywiad z Marcinem Gaborem – trenerem i analitykiem piłkarskim.

W maju mogliście przeczytać również o ciekawych serwisach Taktycznie.net, KsiazkiSportowe.blogspot.com oraz o małej aferze wokół fanpagu Cafe Futbol na Facebooku.

Czerwiec

Czerwiec był miesiącem, w którym ukazało się najwięcej tekstów. Popularnością cieszyły się  wywiady. Przede wszystkim z Dominikiem Piechotą (Olé Magazyn), ale także ten z Natalią Doległo, która napisała w zaledwie kilka dni książkę o Robercie Lewandowskim.

Warto także pamiętać o artykułach na temat:
Korona TV,
marketingu sportowym na Facebooku,
poradach dla początkujących marketingowców, które ukazały się w trzech częściach.

Spore zainteresowanie towarzyszyło każdemu publikowanemu ogłoszeniu. Widać jest wiele osób, które cały czas szukają pracy w branży sportowej.

Przez trzy miesiące działania strony odwiedzili ją czytelnicy z m.in. Cypru, Islandii, Luksemburgu czy Indii. Dzięk!

[Fot. Tree Leaf Clover/Flickr]

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 500 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze