Artykuły

Michał Pol odchodzi ze Sport.pl

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Wiadomość dnia. Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy sportowych – Michal Pol po wielu latach odchodzi z Agory.

Michał Pol przez wiele lat pracował w Gazecie Wyborczej, tabloidzie Nowy Dzień (szybko upadł) oraz Sport.pl. Największą poczytnością cieszył się jego blog, na którym znaleźć można było sporo materiałów wideo, recenzji książek czy konkursów. Pol to także najpopularniejszy dziennikarz sportowy na Twitterze.

Dziennikarz kończy współpracę wraz z końcem lipca. Powody rozstania nie są znane. O zmianach w strukturze Agory poinformował po południu serwis WirtualneMedia.pl.

Polecam program „As wywiadu” w którym Michał Pol w rozmowie z Patrykiem Mirosławskim opowiada o swojej przygodzie z dziennikarstwem.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?

Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już blisko pół tysiąca osób wzięło udział w internetowych kursach przeznaczonych dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu.

Komentarze