Kurs dziennikarstwa – wakacyjna oferta dla uczniów i studentów

Damian Jursza

Damian Jursza

Test

Wakacje to czas ładowania akumulatorów i letnich przygód. To oczywiste. Warto jednak pomyśleć o czymś więcej. 2 lub 3 miesiące wolnego to wystarczająco dużo, aby odpocząć, ale także zdobyć nowe umiejętności. Można to zrobić poprzez letnie praktyki, staże lub kursy.

Według badania SW Research blisko 85% studentów pracuje w wakacje. W większości są to typowe zajęcia sezonowe, czyli praca fizyczna lub w gastronomii. Nie ma w tym nic złego, zwłaszcza, że głównym celem jest (zazwyczaj) – odłożyć trochę gotówki.

Jeśli twoim marzeniem jest praca w sporcie, to warto w tegoroczne wakacje zrobić coś więcej. Przypuszczam, że w twoim miejscu zamieszkania może być ciężko załapać się na praktyki w redakcji bądź klubie sportowym. Nie przejmuj się tym, po prostu zacznij na własną rękę podnosić swoje kwalifikacje. Wyznacz sobie jakiś jeden cel i postaraj się go zrealizować.

Może to być nauka języka obcego, napisanie pierwszego artykułu na bloga czy rozgryzienie programu do montażu wideo. Do realizacji wyznaczonego celu wykorzystaj internet, oferujący wiele darmowych artykułów i filmów w formie poradników. Ważne, aby twój wakacyjny plan przybliżał do pracy w branży sportowej.

Załóżmy, że marzysz o karierze w mediach sportowych i nie wiesz jak postawić pierwszy krok. Zapoznaj się z ofertą Akademii PracaSport.pl, gdzie znajdziesz internetowy kurs dziennikarstwa sportowego. O tym jak czego się nauczysz oraz jak oceniają go inni, dowiesz się z lektury tego wpisu. Ma on duży atut, że możesz uczestniczyć w nim z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do sieci.

platforma

Zdaję sobie sprawę, że sporą barierą może być cena kursu – 379 zł. Dlatego tylko do końca lipca obowiązuje specjalna oferta edukacyjna dla wszystkich uczniów oraz studentów, która zmniejsza cenę aż o 129 zł. Wyślij skan swojej legitymacji na maila: akademia@pracasport.pl, a otrzymasz kod zniżkowy z którym za miesięczny kurs zapłacisz tylko 250 zł. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz kierować je pod wskazany adres.

Na koniec jeszcze parę opinii na temat kursu:

Do dzieła!

Nie przegap wymarzonej pracy!
Najlepsze oferty co wtorek na Twoim mailu.