Akademia PracaSport.pl – Odpowiedzi na Wasze pytania

Damian Jursza

Damian Jursza

Test

Zapowiedziany niedawno projekt Akademii PracaSport.pl wzbudził duże zainteresowanie – otrzymałem od Was wiele pytań dotyczących kursu, dlatego postanowiłem zebrać te najczęstsze i udzielić na nie odpowiedzi publicznie, w formie wpisu na blogu.

Czy kurs jest dla mnie?

Chcesz zostać dziennikarzem sportowym, ale nie wiesz jak zacząć? Od dwóch lat piszesz dla małego serwisu internetowego i nie wiesz jak zrobić następny krok? Prowadzisz bloga i chcesz, aby zauważyły Cię największe media? Masz niezłe pióro, ale Twoje artykuły nie wzbudzają żadnego zainteresowania?

Jeśli odpowiedziałeś chociaż na jedno pytanie twierdząco to jest on właśnie dla Ciebie. Kurs przeznaczony jest też dla osób z dużym doświadczeniem dziennikarskim, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje związane z SEO, social media, analizą i monitoringiem statystyk, a także prawem autorskim/prasowym.

Kiedy wystartuje kurs?

Kurs ruszy jesienią – prace już ruszyły, ale dokładna data startu jeszcze nie jest znana. Zostaw swój adres email na http://akademia.pracasport.pl, a będziemy z wyprzedzeniem informować Cię o wszystkich szczegółach.

Czy będzie on płatny?

Tak, ale będzie to oferta bardzo konkurencyjna jak na taką dawkę wiedzy. Dlaczego kurs nie będzie darmowy? Zależy nam na odpowiedniej jakości oraz profesjonalnym przygotowaniu platformy e-learningowej i całego przebiegu kursu. Do tego kurs będzie kończył się egzaminem praktycznym, a po jego zaliczeniu otrzymasz pocztą certyfikat.

Możemy jednak obiecać, że cena będzie skrojona na miarę kieszeni każdego studenta. :)

Masz inne pytania?

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – możesz je napisać w komentarzu lub skontaktować się drogą mailową.

Zapraszam na: http://akademia.pracasport.pl

Nie przegap wymarzonej pracy!
Najlepsze oferty co wtorek na Twoim mailu.