To już 5 lat bloga PracaSport.pl

Damian Jursza

Damian Jursza

Test

W kwietniu 2013 roku pojawił się pierwszy post na PracaSport.pl. Wtedy nie zakładałem, że przygoda z blogosferą potrwa tak długo. Wytrwałość się opłaciła i dzięki temu czytacie właśnie urodzinowy wpis na nie tylko największym, ale także jednym z najstarszych blogów poświęconych branży sportowej w Polsce.

Przez ten czas stronę odwiedziło ponad 250 tysięcy unikalnych użytkowników zainteresowanych szeroko rozumianą pracę w sporcie. Kilkaset osób podziękowało za rozwój swoich kompetencji i poszerzenie wiedzy dzięki poradom na blogu i przede wszystkim kursom Akademii, a kilkunastu pracodawców nie ukrywało satysfakcji ze wspólnie przeprowadzonej rekrutacji. Myślę, że mogę napisać, że wokół bloga wykształciła się całkiem ciekawa społeczność ambitnych ludzi, którzy chcą budować polski sport.

5 lat to nie tylko sukcesy, ale też porażki – w tym dłuższe przestoje w publikacji artykułów, czy niezrealizowane projekty. Głównym powodem był braku czasu, wynikający z absorbującej aktywności na innych sportowych frontach. Nie jest tajemnicą, że przez pierwsze lata blog rozwijany był wyłącznie po godzinach.

Dlatego bardzo dziękuję czytelnikom za wyrozumiałość, zaufanie oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju PracaSport.pl, chociażby poprzez mobilizowanie mnie do działania. Specjalne podziękowania dla Wojciecha Kocjana, z którym wspólnie rozwijam Akademię PracaSport.pl i który odpowiada za wygląd i techniczne aspekty nowej strony.

Urodziny to czas świętowania, ale także refleksji, które w tym przypadku były bodźcem do zmian.

Po raz drugi w historii blog przeszedł transformację i zyskał nową szatę graficzną. Mam nadzieję, że odświeżony wygląd strony przypadnie Wam do gustu. Przede wszystkim bloga w końcu da się normalnie czytać na urządzeniach mobilnych. :-)

Urodzinowy konkurs dla subskrybentów newslettera

Są urodziny, są i prezenty. Pierwszy – to konkurs dla wszystkich osób, które zapisały się na newsletter PracaSport.pl. W ten sposób chciałbym podziękować najwierniejszym czytelnikom. Konkurs ruszy w przyszłym tygodniu, więc jest jeszcze szansa, aby dołączyć do subskrybentów newslettera.

Możecie to zrobić w tym miejscu:

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER.

Szczegółowe informacje otrzymacie prosto do Waszych skrzynek mailowych. Jak nietrudno się domyślić, skoro to konkurs urodzinowy, to nagrodzonych zostanie aż pięciu uczestników.

Darmowy kurs dla wszystkich

Prowadzenie PracaSport.pl wymaga systematyczności i bardzo dobrej organizacji pracy. Od poprawy tych aspektów powinna zacząć każda osoba marząca o pracy w branży sportowej. Niestety bardzo często młodym ludziom brakuje świadomości jak jest to ważne. Każdemu wydaje się, że jest odpowiednio zorganizowany i świetnie radzi sobie z realizacją zaplanowanych zadań. Tymczasem moje osobiste doświadczenia są zgoła inne.

Stąd drugi urodzinowy prezent, czyli darmowy kurs “Efektywna organizacja pracy i osiąganie celów”, który do tej pory dostępny był w cenie 75 PLN.

To kurs dla wszystkich, którzy chcą poprawić wydajność swojej pracy, lepiej planować zadania, dbać o właściwy balans praca – odpoczynek czy efektywnie pracować zdalnie.

O szczegółach poinformuję w osobnym poście na blogu. Oczywiście subskrybenci newslettera otrzymają informację o redukcji ceny do zera jako pierwsi.

5 lat w liczbach

Artykuły
205
Liczba artykułów na blogu
Użytkownicy
252 232
Liczba unikalnych użytkowników
Subskrybenci
1 307
Liczba subskrybentów newslettera
Facebook
6 897
Liczba fanów na portalu Facebook
Twitter
2 627
Liczba obserwujących na Twitterze
LinkedIn
925
Liczba obserwujących na LinkedIn
Nie przegap wymarzonej pracy!
Najlepsze oferty co wtorek na Twoim mailu.