Zacznij pracować efektywniej – darmowy kurs online

Damian Jursza

Damian Jursza

Test

Do osiągnięcia wymarzonego celu, jakim jest sukces w branży sportowej, niezbędna jest ciężka praca. Jak poprawić wydajność swojej pracy, lepiej planować zadania oraz znaleźć odpowiedni balans pomiędzy pracą a odpoczynkiem, dowiesz się z internetowego kursu “Efektywna organizacja pracy i osiąganie celów”, który od dziś dostępny jest bezpłatnie dla wszystkich.

Udostępnienie tego kursu za darmo to jeden z urodzinowych prezentów. O piątych urodzinach bloga możecie przeczytać tutaj. Przypomnę tylko, że warto zapisać się na newsletter, gdyż tylko dla subskrybentów jeszcze w tym tygodniu ruszy konkurs z nagrodami.

Pracuj efektywniej i realizuj założone cele

Kurs “Efektywna organizacja pracy i osiąganie celów” porusza m.in. takie zagadnienia jak: efektywne planowanie dnia, budowanie nawyków, zarządzanie pocztą e-mail czy praca zdalna.

Jest to dość unikatowa na polskim rynku wiedza, z szeregiem polecanych aplikacji, filmów i linków uzupełniających. Kurs pomoże Ci być lepiej zorganizowanym, niezależnie od tego w jakiej sytuacji zawodowej teraz jesteś.

„Ludzie myślą, że koncentracja polega na mówieniu „tak” rzeczy, na której chcesz się skoncentrować. Ale tu zupełnie nie o to chodzi. Koncentracja polega na mówieniu „nie” setkom innych dobrych pomysłów, które tam są. Musisz wybierać ostrożnie”.

Steve Jobs

Kurs jest daleki od coachingowej nowomowy, ale powinien zmobilizować Was do działania. Jestem przekonany, że po jego ukończeniu, łatwiej będzie zabrać się za dawne postanowienia – niezależnie czy jest to nauka języków obcych, uruchomienie bloga czy treningi do pierwszego maratonu.

Co ważne, kurs nie wymaga od Was jakiegoś dużego zaangażowania czasowego. Przy odrobinie chęci z całym materiałem można się zapoznać przez pół dnia. Jest to też jeden z kursów Akademii, który spokojnie możecie polecać także tym znajomym, którzy nie interesują się sportem.

Nie przegap wymarzonej pracy!
Najlepsze oferty co wtorek na Twoim mailu.