Zostań Managerem Projektów Sportowych

Damian Jursza

Damian Jursza

Test

Jak pozyskać sponsora do organizacji sportowej? Z jakich innych źródeł można finansować działalność klubu i zabezpieczać własne wynagrodzenie? Jak profesjonalizować i rozwijać polski sport?

Odpowiedzi na te pytania udzieli szkolenie Manager Projektów Sportowych. Projekt dedykowany jest osobom, które w organizacjach sportowych działają, realizują mniejsze projekty w obszarze sportu i aktywności, ale nie znają odpowiednich narzędzi lub dla tych, którzy poszukują życiowej drogi i w przyszłości chciałyby w sporcie pracować.

Przez 6 miesięcy, począwszy od stycznia 2016 r., uczestnicy szkolenia będą zgłębiać wiedzę na trzech poziomach: junior, senior i ekspert. Każdy z nich dostarczy unikalną wiedzę i narzędzia oraz pozwoli uzyskać prestiżowy certyfikat.

Szkolenie odbywać się będzie za pośrednictwem webinariów, a zatem nie trzeba liczyć się z kosztami dojazdów i noclegów. Wystarczy dostęp do internetu. Odbywać się będą w każdą środę o 19:00 i potrwają dwie godziny. Zajęcia prowadzić będą polscy i zagraniczni eksperci branżowi – ludzie sukcesu, którzy podzielą się własnymi doświadczeniami oraz wiedzą, którą będzie można przeszczepiać nawet na grunt lokalny, realizując mniejsze projekty.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma również dostęp do platformy z biblioteką on-line. Znajdą się w niej wszystkie materiały szkoleniowe, wzory umów, prezentacji i wniosków. Na najbardziej zaangażowanych czekają też atrakcyjne nagrody: wyjazd na wizyty studyjne do Brazylii i Danii, a także staże w Fundacji V4Sport.

MPS to szansa na nawiązanie interesujących kontaktów. Oficjalna  inauguracja i gala odbędą się na PGE Stadionie Narodowym. Będzie zatem okazja do zwiedzenia obiektu oraz porozmawiania z gwiazdami polskiego sportu i świata mediów.

Więcej informacji o szkoleniu wraz z programem i prezentacją wykładowców: www.mps.v4sport.eu lub www.facebook.com/v4sport.edu/

Dla wszystkich użytkowników bloga PracaSport.pl organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę. W procesie rejestracji za pośrednictwem ww. strony internetowej wystarczy użyć kodu rabatowego:

ttgm4kwo

Zapraszam do rejestracji. Wiedza ze szkolenia MPS pozwoli na realne podnoszenie poziomu organizacyjnego polskiego sportu na poziomie lokalnym i krajowym.

Sprawdź także jak wygrać udział w szkoleniu!

[fot. V4 Sport EDU]

Artykuł sponsorowany

Nie przegap wymarzonej pracy!
Najlepsze oferty co wtorek na Twoim mailu.