Lech Poznań Conference 2014 w grudniu

Damian Jursza

Damian Jursza

Test

Trwają zapisy na Lech Poznań Conference, która odbędzie się 5 grudnia w Arenie. To już piąta edycja tej imprezy, cieszącej się od początku dużą popularnością nie tylko wśród młodych trenerów piłki nożnej.

W tym roku tematem spotkania będą drużynowe działania ofensywne. Wśród prelegentów zobaczymy na pewno przedstawicieli Anderlechtu Bruksela, Chelsea Londyn, Herthy Berlin oraz Dana Abrahamsa, znanego psychologa sportowego, autora takich książek jak „Soccer Brain”, czy „Soccer Tough”. Wkrótce poznamy także kolejne nazwiska.

Dużym atutem jest format konferencji. W zasadzie wszystkie prelekcje zawierają część praktyczną, podczas której można zobaczyć różne warianty treningowe z piłkami. Poza tym Lech Poznań Conference gromadzi co roku ok. 1000 osób z całej Polski, więc jest z kim wymieniać się doświadczeniami w kuluarowych rozmowach.

Udział w konferencji jest niestety płatny. Na szczęście nie jest to duży koszt. Szczególnie jeśli zapiszemy się do połowy października. Możemy wtedy liczyć na promocyjną ofertę w postaci 159 złotych (rezerwacja normalna) lub 99 złotych (rezerwacja ulgowa – osoby z ważną legitymacją studencką, uczniowską, emeryci oraz renciści). Formularz do rejestracji dostępny jest tutaj.

Jeśli uczestniczyliście w poprzednich edycjach Lech Poznań Conference, to możecie podzielić się swoimi wrażeniami w komentarzach. :-)

[fot. Radomil talk]

Nie przegap wymarzonej pracy!
Najlepsze oferty co wtorek na Twoim mailu.