IX Dni Biznesu w Sporcie

Damian Jursza

Damian Jursza

Test

Mało jest w Polsce imprez tak bliskich tematyce tego bloga. Stanowczo za mało. Czasem zdarzają się jednak perełki. Do takich z pewnością należą Dni Biznesu w Sporcie na warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

Przejdźmy od razu do konkretów i spójrzmy na tegoroczny program:

Tomasz Jaroński, Łukasz Jurkowski, Andrzej Supron, Paweł Januszewski czy Bogusław Leśnodorski – po raz kolejny zaserwowano nam zestaw naprawdę interesujących gości. Organizatorzy postarali się także o szeroki wachlarz tematów. Dziennikarstwo sportowe, public relations w sporcie, marketing sportowy, sponsoring i organizacja imprez – chyba każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeśli jesteśmy już przy organizatorach, to warto tutaj podkreślić wielką rolę, jaką odgrywają tutaj sami studenci. Dni Biznesu w Sporcie to oczko w głowie studentów z Koła Naukowego Zarządzania w Sporcie, którzy pod czujnym okiem profesora Andrzeja Sznajdera, co roku sporo energii poświęcają na przygotowanie tej imprezy.

Teraz uwaga. Najważniejsza chyba informacja. Udział zarówno w części wykładowej jak i warsztatowej jest całkowicie DARMOWY! W przypadku warsztatów należy jednak pamiętać o limicie miejsc i wcześniejszych zapisach.

Nie macie zatem wyjścia i jeśli na początku grudnia (konkretnie 4 i 5) będziecie w Warszawie, to koniecznie musicie odwiedzić mury SGH. Środa to dzień warsztatów, natomiast czwartek jest dniem wykładowym.

Na koniec jeszcze jedno. Osobom, które prowadzą profil Dni Biznesu w Sporcie na Facebooku należą się słowa pochwały. To właśnie tam znajdziecie wszystkie podstawowe informacje dotyczące tego eventu. Przez ostatni czas praktycznie każdego dnia ujawniane były nowe kulisy, nazwiska prelegentów i elementy programu – umiejętnie i stopniowo w ten sposób budując napięcie i zainteresowanie wśród śledzących fanpage uczestników. Nie może być jednak za słodko, dlatego mała łyżka dziegciu też się znajdzie. Organizowany na profilu konkurs nie jest do końca zgodny z regulaminem Facebooka.  Dlaczego? O tym możecie przeczytać tutaj.

A Wy, wybieracie się na Dni Biznesu w Sporcie?

[Fot. Dni Biznesu w Sporcie/FB]

Nie przegap wymarzonej pracy!
Najlepsze oferty co wtorek na Twoim mailu.