Krzysztof Marciniak

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Krzysztof Marciniak na Twitterze: https://twitter.com/Marciniak_k
Liczba obserwujących: 71 249

Rocznik: 1985
Pseudonim: Mr. Nice
Ulubione dyscypliny: piłka nożna
Redakcja bazowa: Canal + Sport
Na Twitterze od: listopad 2012

Krzysztof Marciniak to dziennikarz i komentator sportowy. W Canal + Sport pracuje nieprzerwanie od 2011 roku. Z roku na rok staje się coraz ważniejszym ogniwem tej stacji.

Najpierw razem z Andrzejem Twarowskim, a następnie (od listopada 2020 r.) z Bartoszem Gleniem prowadzi co niedzielę flagowy program: Liga + Ekstra.

Jako komentator specjalizuje się w lidze francuskiej i polskiej.

Wcześniej pisał do tygodnika “Piłka Nożna” oraz przez dwa lata pracował w telewizji Orange Sport.

W Canal + promowany jako naturalny następca Tomasza Smokowskiego.

Krzysztof Marciniak – wywiady

O swojej przygodzie z dziennikarstwem opowiada na kanale „Równo z trawą”.

Komentator Canal + był też gościem audycji w studenckim radiu Meteor, gdzie poruszone zostały m.in. tematy związane z pracą w dziennikarstwie sportowym.

 

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

2 komentarze

  1. andrzej grobelny Odpowiedz

    Panie Krzysztofie, chciałbym wrócić do karnych podyktowanych za zagranie reką….Proszę porównać zagranie ręką w meczu Stali z Legią,,,,z meczem Celtic -Hearts.
    Zawodnik wyskoczył w górę, więc naturalnie miał rece w górze, był odwrócony tyłem (gdzieś ok. 1metra) do zawodnika który główkował i nabił jego rękę (nawet nie widział przeciwnika) ….sędzia podyktował karnego…
    Sędzia Stępniewski….by nie uznał karnego… Ja uważam, że każda ręka powinna być karana rzutem karnym….uciełoby to spekulacje….Zawodnik rozpoczynający grę w piłkę nożną ma świadomość że gra się tylko nogami….A tak czekamy na interpretację sędziego…..Druga sprawa to sędzia powinien sam zobaczyć na VAR-ze czy to ze podyktował karnego było słuszne…Pozdrawiam Andrzej Grobelny

  2. Marciniak uwazaj żebyś sobie krzywdy językiem nie zrobił. Zastanów się zanim coś powiesz bo sie kompromitujesz dzieciaku.

Komentarze