Canal + Sport

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Canal + Sport na Twitterze: https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT
Liczba obserwujących: 142 045

Strona internetowa: https://canalplussport.pl
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/CANALplussport/
Profil na Instagramie: https://www.instagram.com/canalplussport/

Właściciel: ITI Neovision (Francja, USA)
Start w Polsce: 2004 (pod nazwą Canal + Niebieski)

Na antenie Canal + Sport zobaczyć można takie dyscypliny jak m.in. piłka nożna, piłka ręczna, żużel, koszykówka, rugby, golf. Sprawdź aktualny program stacji.

Kultowe programy

Flagowym programem stacji jest przede wszystkim niedzielna “Liga + Ekstra”.

Jednym z popularniejszych “luźniejszych” programów jest “Turbokozak”.

Popularni dziennikarze sportowi

W redakcji sportowej pracują m.in.:

Od wielu lat redakcja słynie ze świetnej atmosfery, która przyciąga nie tylko nowych adeptów dziennikarstwa, ale i byłych zawodników.

Wpadki i zabawne sytuacje na antenie

Praca w Canal + Sport

Sprawdź czy są dostępne aktualne oferty pracy z tej redakcji.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

5 komentarzy

 1. Oglądam mecz górnik ŁKS tragedia Ci komentatorzy. Cytuje obrona siedzi na 4 literach , gra idzie jak krew z nosa. Sorawozdawcow nie obowiązują żadne zasady?
  Barbara Katra
  Ciszewski sie w grobie przewraca

 2. Komentarz meczu ŁKS -Wisła Kraków w dn. 3.07.br to szczyty braku fachowości i wręcz głupoty.
  Czy Pan Żyżyński kiedyś w życiu kopnął piłkę , bo gry nie czuje wcale. Podsumowanie jego braku informacji było przypisanie hymnu ŁKS-u Trubadurom. Skąd on to wziął. Przecież hymn ŁKS skomponował i słowa napisał lider popularnego w Łodzi zespołu The Bootels. Nie wolno klepać co się na język nasunie.
  Pan Jagoda to osobny rozdział. To co mówi zarówno w odniesieniu do umiejętności zawodników, trenerów jak i decyzji sędziów – i to w formie jakby wszystkie rozumy zjadł – jest karygodne. Tego nie da się słuchać. Zlitujcie się.
  Czy naprawdę nie znajdzie się kilku nowych Kaziów Węgrzynów, Baszczów, Gleniów itd. aby te transmisje wyglądały normalnie . Macie mocnych rywali, bo transmisje Polsatu Sport z I ligi nacierają.
  Swoją drogą bardzo szkoda że Smoczka już w C+ nie ma .

 3. Oglądam mecz Jagiellonia,Pogoń kolejny raz redaktor swoje kompleksy Polaka ,tym razem Ukrainiec ma Polski Paszport to niewiadomo czy to polski zawodnik jego komentarze uwagi ten po polsku nie bardzo a tamten trochę mówi a to zawodników polskich mało więcej zagranicznych .
  Kiedyś ją Polska przyjmowała młodzież trzeciego świata na studia to poprzedzał roczny kurs języka polskiego w Łodzi ,po wodzą redaktora można odtworzyć podpisujemy kontrakt zawodnikiem,trenerem ale najpierw kończą kurs w Łodzi.
  Facet jest denerwujący świat bez granic a ten chore komentarze

 4. brak profesjonalizmu Odpowiedz

  W ostatniej lidze plus omawiany był m.in. mecz Legii i Lecha . Cały czas recenzji tego meczu poświęcony był Legii mimo ze mecz przegrała . Ja rozumiem że obaj Panowie -prowadzący i Pan Wieszczycki to kibice Legii ale na litość – kibicami tej drużyny mogą być prywatnie albo w swojej prywatnej telewizji. Zamiast analizować wygrany mecz Lecha to skupili się całkowicie na Legii. I żeby nie było jestem kibicem Wisły Kraków.Zero profesjonalizmu.
  Kolejna sprawa to grafika na meczach . Jaki grafik komputerowy wymyślił takie kolorki ? Ja bym zwolnił tego grafika i tego co to zaakceptował.Tysiące kolorków jak w tęczy. Dziadostwo. Popatrzcie sobie na oprawę graficzną meczów np z Hiszpanii.
  Kolejna sprawa to przepis o młodzieżowcu.Na grę w meczu to trzeba zasłużyć a nie grać bo ma się jakiś wiek.

 5. To co wyprawiają komentatorzy Canal+ Sport w temacie komentowania żużla woła o pomstę do nieba! ZERO PROFESJONALIZMU! Ostatnie ‚wyczyny” Michała Łopacińskiego to tylko potwierdzenie spadkowego trendu! Jak można być takim dyletantem i nie tylko kompromitować się brakiem fachowego komentarza ale również być tak nieobiektywnym i tendencyjnym w stosunku do GKM Grudziądz ! (Dla jasności sprawy jestem kibicem żużla z Legnicy gdzie niestety brak tego sportu). Nabijanie się i nagrywanie z pracy toromistrza to skandal świadczący o braku jakiejkolwiek orientacji w tym zakresie! Za to poziom wymądrzania się , wyrokowania o wszystkim , pycha i bufonada sięgają u tego dyletanta zenitu głupoty. Te same uwagi dotyczą kolejnej „gwiazdy komentatorskiej” Canal+sport Mirosława Jabłońskiego. Facet nie łapie się do składu I ligowego Orła łódź co nie przeszkadza mu się wymądrzać i dawać „światłe rady” topowym żużlowcom jeżdżącym w ekstralidze a głośność jego ciągłego chichotu, chyba z własnej głupoty, jest doprawdy uwłaczający każdemu chcącemu słuchać fachowego komentarza do wydarzeń torowych a nie bezmyślnej paplaniny w rodzaju „siedzimy tu jak dwie Mariolki’? To kpina i żenada z kibiców żużla. Pozbądźcie się „tych fachowców” jak najprędzej dla dobra komentatorskiego poziomu tej dyscypliny a przywróćcie chociażby Sergiusza Ryczela którego poziom komentarza jest dla wspomnianych „gwiazd” ZUPEŁNIE NIEOSIĄGALNY!

Komentarze