Polsat Sport

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Polsat Sport na Twitterze: https://twitter.com/polsatsport
Liczba obserwujących: 84 665

Strona internetowa: http://www.polsatsport.pl
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Polsatsportpl/
Profil na Instagramie: https://www.instagram.com/polsatsport.pl/

Właściciel: Telewizja Polsat (Polska)
Start w Polsce: 2000

Na antenie Polsat Sport zobaczyć można takie dyscypliny jak m.in. piłka nożna, siatkówka, boks, MMA, żużel, tenis, badminton, Sprawdź aktualny program stacji.

Kultowe programy

Flagowym programem stacji od lat jest “Cafe Futbol”.

Fani sportów walki regularnie oglądają magazyn “Puncher”.

Popularni dziennikarze sportowi

W redakcji sportowej pracują m.in.:

Redakcja sportowa Polsatu uchodzi za jedną z najlepszych w naszym kraju.

Wpadki i zabawne sytuacje na antenie

Praca w Polsat Sport

Sprawdź czy są dostępne aktualne oferty pracy z tej redakcji.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

7 komentarzy

  1. nie jest to moje zdanie wyodrębnione – jestem fanem piłki , obracam się w kręgu fanów piłki i muszę wyrazić swoje i nie tylko niezadowolenie . Panowie , bo teraz są Panowie komentatorzy zasiadają w pary , wzajemnie się adorują , opowiadają w trakcie meczu najrozmaitsze historie związane z finansami , transferami , ploteczkami – aby nie wgłębiać się w temat – po prostu przeszkadzają w oglądaniu . Jak mawiał św. pamięci red. Ciszewski -mamy pomagać a nie gadać i przeszkadzać kibicom przed telewizorami . Po pierwsze to nie transmisja radiowa ze nam się buzia nie zamyka a po drugie informacji w miarę potrzebnych na początku meczu a w trakcie – kto komu podał ! Nie będę podawał nazwisk bo lista by była długa . Ostatnio p. Borkowi i p. Kołdunowi usta się nie zamykają przez cały mecz a- tylko samym meczu mało lub jakieś mądrości jakby sami byli znakomitymi piłkarzami i rozumieli to co mówią . Są oddzielne programy sportowe -spotykają sie panowie w gronie przyjacielskim i ich mądrości kto chce może słuchać – w trakcie meczu mam mieć informacje o jej przebiegu – a więc kto do kogo podał kto kogo konał w kuśkę –

  2. Biathlon tragedia komentarz biegów klub wzajemnej adoracji wszystko inne tylko nie to co na ekranie !!!

  3. Komentatorzy Ligi Mistrzów z upodobaniem używają w komentarzach słowa, albo potworka słownego :”futbolówka”. Istnieje przecież polskie słowo – piłka. Jest to denerwujące i nie rozumiem w jakim języku. Dobrze, że Panowie nie komentują siatkówki ,piłki ręcznej czy też koszykówki bo to już by była śmieszność.

    • Dokładnie, zgadzam się z powyższymi wypowiedziami… Więcej bajdużenia o pierdołach a mało o meczu.. i na wstępie podany „wynik” kto wygra… Więcej pokory panowie i szacunek dla każdej z drużyn (pomimo waszych upodobań).

  4. Denerwujące jest to , że w dobie nagrywarek platform cyfrowych , gdzie kibic jeden mecz ogląda na żywo a drugi nagrywa i odtważa potem , podaje się wyniki innych meczów , zamiast komentować swój mecz.

  5. Jestem wiernym kibicem tenisa, dlaczego nie ma powtórek z ważnych dla Polaków meczy Indian Wells w Polsacie sport, Hubert Hurkacz wygrał tej nocy z Amerykaninem. Są natomiast powtórki z innych dyscyplin???????

  6. Jak długo p.Janisz będzie zniechęcał do oglądania MMA.To jest komentarz dla niewidomych.Tego nie da się słuchać.

Komentarze