Polsat Sport

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Polsat Sport na Twitterze: https://twitter.com/polsatsport
Liczba obserwujących: 115 143

Strona internetowa: http://www.polsatsport.pl
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Polsatsportpl/
Profil na Instagramie: https://www.instagram.com/polsatsport.pl/

Właściciel: Telewizja Polsat (Polska)
Start w Polsce: 2000

Na antenie Polsat Sport zobaczyć można takie dyscypliny jak m.in. piłka nożna, siatkówka, boks, MMA, żużel, tenis, badminton, Sprawdź aktualny program stacji.

Kultowe programy

Flagowym programem stacji od lat jest “Cafe Futbol”.

Fani sportów walki regularnie oglądają magazyn “Puncher”.

Którzy dziennikarze sportowi pracują w Polsat Sport?

W redakcji sportowej pracują m.in.:

Redakcja sportowa Polsatu przez lata uchodziła za jedną z najlepszych w naszym kraju. Zwłaszcza w momencie, kiedy pracowali tam Mateusz Borek i Tomasz Smokowski.

Wpadki i zabawne sytuacje na antenie

Praca w Polsat Sport

Sprawdź czy są dostępne aktualne oferty pracy z tej redakcji.

11 komentarzy

 1. nie jest to moje zdanie wyodrębnione – jestem fanem piłki , obracam się w kręgu fanów piłki i muszę wyrazić swoje i nie tylko niezadowolenie . Panowie , bo teraz są Panowie komentatorzy zasiadają w pary , wzajemnie się adorują , opowiadają w trakcie meczu najrozmaitsze historie związane z finansami , transferami , ploteczkami – aby nie wgłębiać się w temat – po prostu przeszkadzają w oglądaniu . Jak mawiał św. pamięci red. Ciszewski -mamy pomagać a nie gadać i przeszkadzać kibicom przed telewizorami . Po pierwsze to nie transmisja radiowa ze nam się buzia nie zamyka a po drugie informacji w miarę potrzebnych na początku meczu a w trakcie – kto komu podał ! Nie będę podawał nazwisk bo lista by była długa . Ostatnio p. Borkowi i p. Kołdunowi usta się nie zamykają przez cały mecz a- tylko samym meczu mało lub jakieś mądrości jakby sami byli znakomitymi piłkarzami i rozumieli to co mówią . Są oddzielne programy sportowe -spotykają sie panowie w gronie przyjacielskim i ich mądrości kto chce może słuchać – w trakcie meczu mam mieć informacje o jej przebiegu – a więc kto do kogo podał kto kogo konał w kuśkę –

  • To samo jest podczas męczy tenisowych,co komentatorzy wygadują to jest żenada.Tylko Pan Tomasz Tomaszewski jeszcze wie co to tenis reszta to skandal

 2. Biathlon tragedia komentarz biegów klub wzajemnej adoracji wszystko inne tylko nie to co na ekranie !!!

 3. Komentatorzy Ligi Mistrzów z upodobaniem używają w komentarzach słowa, albo potworka słownego :”futbolówka”. Istnieje przecież polskie słowo – piłka. Jest to denerwujące i nie rozumiem w jakim języku. Dobrze, że Panowie nie komentują siatkówki ,piłki ręcznej czy też koszykówki bo to już by była śmieszność.

  • Dokładnie, zgadzam się z powyższymi wypowiedziami… Więcej bajdużenia o pierdołach a mało o meczu.. i na wstępie podany “wynik” kto wygra… Więcej pokory panowie i szacunek dla każdej z drużyn (pomimo waszych upodobań).

 4. Denerwujące jest to , że w dobie nagrywarek platform cyfrowych , gdzie kibic jeden mecz ogląda na żywo a drugi nagrywa i odtważa potem , podaje się wyniki innych meczów , zamiast komentować swój mecz.

 5. Jestem wiernym kibicem tenisa, dlaczego nie ma powtórek z ważnych dla Polaków meczy Indian Wells w Polsacie sport, Hubert Hurkacz wygrał tej nocy z Amerykaninem. Są natomiast powtórki z innych dyscyplin???????

  • Dlaczego pokazywane są powtórki meczów tenisowych a nie aktualne mecze.Polsat sport i siedzi kilka osób z prowadzącym dziennikarzem mądrze się na temat tenisistów i nic z tego nie wynika.Nie za to płaciłam wykupując ofertę Polsat box.Czekam na odpowiedź której się nie doczekam.

 6. Jak długo p.Janisz będzie zniechęcał do oglądania MMA.To jest komentarz dla niewidomych.Tego nie da się słuchać.

 7. Jak długo sprawozdawca z meczy piłki nożnej niejaki Piotr będzie obrzydzał swoim akademickim komentarzem mecze piłkarski!Jego bzdurne analizy taktyki drużyn są nie do przyjęcia!On przeszkadza w odbiorze transmisji!Już po czterech minutach gry wie jakie błędy w taktyce drużyn,to jest jakaś paranoja w jego stylu!

 8. Po wczorajszym meczu z Walią jestem zażenowany poziomem znajomości języka polskiego używanego przez komentatorów ; Bozydar Iwanow jeszcze jako tako , ale ten drugi ! katastrofa . Drogi Polsacie – przesłuchajcie sobie te komentarze i nie dopuszczajcie już tego człowieka do mikrofonu – przecież on szerzy anypolszczyne na dużą skalę . A dodatkowo bez krzty refleksji chwali grę faul i cwaniactwo w interesie własnej drużyny , za nic mając takie wartości jak fair play i uczciwe sportowe współzawodnictwo – jest / czy już tylko było ?/ coś takiego .

Komentarze