Marcin Feddek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Marcin Feddek na Twitterze: https://twitter.com/MFEDDEK
Liczba obserwujących: 0

Rocznik: 1974
Pochodzenie: Bydgoszcz
Wykształcenie: politologia, specjalizacja dziennikarstwo
Ulubione dyscypliny: piłka nożna, żużel
Redakcja bazowa: Polsat
Na Twitterze od: listopad 2013

Marcin Feddek to dziennikarz,reporter i komentator sportowy specjalizujący się głównie w piłce nożnej. Obecnie związany jest z telewizją Polsat. Wcześniej pracował dla Telewizji Polskiej.

Autor książki “Dekalog Nawałki. Reprezentacja Polski bez tajemnic”.

Za kadencji Adama Nawałki uznawany za jednego z dziennikarzy, który ma najlepszy dostęp do selekcjonera oraz kadrowiczów, niezbędny do pozyskiwania tzw. informacji z pierwszej ręki.

Dziennikarz jest wieloletnim kibicem angielskiego klubu Liverpool FC.

Marcin Feddek – żona

Komentator jest mężem znanej dziennikarki – Pauliny Chylewskiej, która obecnie pracuje jako prezenterka sportowa w telewizji Polsat. Dzięki temu oboje mieli okazję współpracować na niwie zawodowej.

Paulina Chylewska przygodę z telewizją rozpoczęła już w 1996 roku na antenie TVP3 Bydgoszcz. Przez wiele zdobywała doświadczenie występując w sportowych i rozrywkowych programach Telewizji Polskiej.

 

Marcin Feddek – wywiady

Podobnie jak wielu innych dziennikarzy sportowych także Marcin Feddek był gościem programu As Wywiadu.

Dziennikarz udzielił także wywiadu Przemysławowi Rudzkiemu w programie English Breakfast Extra. Nie ukrywając przy tym swojej sympatii do drużyny „The Reds”.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Komentarze