Kuba Polkowski

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kuba Polkowski na Twitterze: https://twitter.com/kubapolkowski
Liczba obserwujących: 30 029

Rocznik: 1988
Pseudonim: Polkoś
Wykształcenie: dziennikarstwo
Ulubione dyscypliny: piłka nożna
Redakcja bazowa: PZPN
Na Twitterze od: lipiec 2009

Kuba Polkowski to dziennikarz sportowy, YouTuber i początkujący dokumentalista specjalizujący się w piłce nożnej. Obecnie najbardziej kojarzony z kanałem Foot Truck.

Swoje treści publikował m.in. w Futbol News, Weszło, Kopalni. Przez dłuższy okres współpracował z telewizją Canal + Sport.

Od 2013 roku do 2018 roku pracował w Departamencie Komunikacji i Marketingu PZPN, rozwijając projekt Łączy Nas Piłka. Najczęściej towarzyszył zgrupowaniem młodzieżowej reprezentacji Polski.

View this post on Instagram

Siedzimy sobie #ProjektMundial #laczynaspilka #worldcup2018

A post shared by Kuba (@kubapolkowski) on

Początkujący dokumentalista. Ma na swoim koncie takie filmy jak: telewizyjny dokument “Barcelona ‘92” oraz “Sofia”, którym w 2017 roku zadebiutował na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty.

Od stycznia 2019 r. razem z Łukaszem Wiśniowskim rozkręca ich wspólny autorski projekt – kanał Foot Truck.

Pasjonat piłki. Z uwagi na to, że ogląda nawet egzotyczne i młodzieżowe rozgrywki, wśród znajomych z branży ma opinię piłkarskiego hipstera.

Kuba Polkowski – wywiady

Kuba Polkowski był gościem programu “Równo z trawą”.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Komentarze