Artykuły

Podsumowanie: październik – grudzień

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kolejny kwartał działalności bloga tradycyjnie minął bardzo szybko. W międzyczasie z jesieni zrobiła się zima, Kamil Stoch został liderem Pucharu Świata,  a pewnie spora część z Was zaczęła nowy rok z licznymi postanowieniami, które mają ułatwić znalezienie wymarzonej pracy. Oczywiście w sporcie. Czas na małe podsumowanie i przypomnienie tego o czym mogliście przeczytać.

Poprzednie podsumowanie dotyczące okresu od lipca do września możecie znaleźć tutaj.

Od października do grudnia ukazało się 15 tekstów. Liczba nie powala, ale jest na to stosowne usprawiedliwienie. Wraz z początkiem listopada blog przeszedł całkiem sporą transformację, zyskując nowy – znacznie bardziej atrakcyjny wygląd.

Pod koniec roku ruszyliśmy z akcją „Szukajmy pracy razem ”. Na Twitterze używając hashtag #pracawsporcie możecie wyszukać i umieszczać stosowane oferty pracy dla branży sportowej. Do czego oczywiście gorąco zachęcam.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się tematyka związana z Social Media Policy. O tym czym jest SMP przeczytacie tutaj, a tu znajdziecie zbiór SMP dla klubu sportowego. Temat oczywiście nie został wyczerpany i niewykluczone, że pojawi się znów w najbliższym czasie.

Emocje wzbudził ranking internetowych telewizji piłkarskich na YouTube oraz ranking najpopularniejszych filmów na poszczególnych kanałach.

Nie zabrakło wywiadów. Kilka przydatnych narzędzi do nauki języka angielskiego zasugerowała dr Marta Borowiak-Dostatnia, autorka bloga laboratoriumjezykowe.com. Jakie książki sportowe chciałby znaleźć pod choinką prawdziwy kibic – zdradził Piotr Stokłosa, autor bloga ksiazkisportowe.blogspot.com.  Natomiast dziennikarz i marketingowiec Damian Juszczyk opowiedział o tym jak wyglądały od kuchni studia organizowane przez koszykarską Euroligę i Uniwersytet Ca’Foscari w Wenecji.

[Fot. Mabar/Flickr]

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze