TVP Sport

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

TVP Sport na Twitterze: https://twitter.com/sport_tvppl
Liczba obserwujących: 142 185

Strona internetowa: https://sport.tvp.pl
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/tvpsport/
Profil na Instagramie: https://www.instagram.com/tvpsport/

Właściciel: Telewizja Polska (Polska)
Start w Polsce: 2006

Na antenie TVP Sport zobaczyć można takie dyscypliny jak m.in. piłka nożna, lekkoatletyka, skoki narciarskie, siatkówka, piłka ręczna, boks, kolarstwo, tenis, jeździectw, wioślarstwo, podnoszenie ciężarów. Sprawdź aktualny program stacji.

Kultowe programy

Najbardziej popularne programy Telewizji Polskiej pojawiły się na długo przed startem kanału TVP Sport. Kibice do dziś z nostalgią wspominają “Sportową Niedzielę” czy magazyn piłkarski “Gol” z charakterystyczną czołówką.

Popularni dziennikarze sportowi

W redakcji sportowej pracują m.in.:

Wielu z nich to obecnie największe ikony dziennikarstwa sportowego w Polsce.

Wpadki i zabawne sytuacje na antenie

Praca w TVP Sport

Sprawdź czy są dostępne aktualne oferty pracy z tej redakcji.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

1 komentarz

  1. Szanowni Państwo,
    oglądam dzisiaj mecz Polska z Wegrami ale tego nie da się słuchać jak komentują Panowie. Wogole chyba nie maja doświadczenia w tej materii. Ich głosy, opowiadanie jakiś anegdot to jest niedopuszczalne. Nie komentują sytuacji na boisku. Jeśli rak będą komentować następne mecze to nikt nie będzie oglądać, proszę o zweryfikowanie i posłuchanie ich podczas trwania tego meczu. Poddaje pod rozwagę Szefowi Redakcji Sportowej, który ogląda ten mecz w studiu.

Komentarze