TVP Sport

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

TVP Sport na Twitterze: https://twitter.com/sport_tvppl
Liczba obserwujących: 206 009

Strona internetowa: https://sport.tvp.pl
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/tvpsport/
Profil na Instagramie: https://www.instagram.com/tvpsport/

Właściciel: Telewizja Polska (Polska)
Start w Polsce: 2006

Na antenie TVP Sport zobaczyć można takie dyscypliny jak m.in. piłka nożna, lekkoatletyka, skoki narciarskie, siatkówka, piłka ręczna, boks, kolarstwo, tenis, jeździectw, wioślarstwo, podnoszenie ciężarów. Sprawdź aktualny program stacji.

Kultowe programy

Najbardziej popularne programy Telewizji Polskiej pojawiły się na długo przed startem kanału TVP Sport. Kibice do dziś z nostalgią wspominają “Sportową Niedzielę” czy magazyn piłkarski “Gol” z charakterystyczną czołówką.

Którzy dziennikarze sportowi pracują w TVP Sport?

W redakcji sportowej pracują m.in.:

Wielu z nich to obecnie największe ikony dziennikarstwa sportowego w Polsce.

Wpadki i zabawne sytuacje na antenie

Praca w TVP Sport

Sprawdź czy są dostępne aktualne oferty pracy z tej redakcji.

4 komentarze

  1. Szanowni Państwo,
    oglądam dzisiaj mecz Polska z Wegrami ale tego nie da się słuchać jak komentują Panowie. Wogole chyba nie maja doświadczenia w tej materii. Ich głosy, opowiadanie jakiś anegdot to jest niedopuszczalne. Nie komentują sytuacji na boisku. Jeśli rak będą komentować następne mecze to nikt nie będzie oglądać, proszę o zweryfikowanie i posłuchanie ich podczas trwania tego meczu. Poddaje pod rozwagę Szefowi Redakcji Sportowej, który ogląda ten mecz w studiu.

  2. Panie współpracowniku p. Sobczyńskiego ,( p Brzóska?)
    Te prace drogowe na trasie TdP to nie są żadne inwestycje. Są to roboty nieskończone na czas. Bo teraz w Polsce nic nie działa i nie potrafimy niczego terminowo zrobić. Proszę nie uprawiać propagandy, od tego jest TVP1 i TVPinfo

  3. Uprawiałem LA i jestem jej zagorzałym kibicem. Oglądam wszystkie ważne imprezy, ale skandalem jest komentowanie ME w Monachium. Odnoszę wrażenie, że komentujący poszczególne dyscypliny zabawiają się w dziennikarzy radiowych. Idzi i co mnie osobiście drażni to Plawgo powinni dać trochę oddechu oglądającym a nie komentować rzeczy które nie mają wpływu na przebieg poszczególnej konkurencji. SKANDALEM jest komentowanie w trakcie dekoracji nie dając żadnych szans na oryginalne zapowiedzi spikera.

    • I znów Szpakowski wniósł coś nowego; “Są wybory, są wybory”… i niech ktoś mi powie, że na starość nie można być “kreatywnym”, żeby nie powiedzieć kreaturą!

Komentarze