Eurosport

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Eurosport na Twitterze: https://twitter.com/Eurosport_PL
Liczba obserwujących: 77 673

Strona internetowa: https://eurosport.interia.pl
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/EurosportPL/
Profil na Instagramie: https://www.instagram.com/eurosport/

Właściciel: Discovery Communications
Start w Polsce: 1996

Na antenie Eurosport zobaczyć można takie dyscypliny jak m.in. piłka nożna, tenis, kolarstwo, skoki narciarskie, motosport, żużel, bilard, jeździectwo. Sprawdź aktualny program stacji.

Kultowe programy

Jednym z bardziej lubianych programów – przerywników jest Eurosport Watts.

Popularni dziennikarze sportowi

W redakcji sportowej pracują m.in.:

 • Tomasz Jaroński,
 • Krzysztof Wyrzykowski,
 • Tomasz Lach,
 • Igor Błachut,
 • Grzegorz Gac.

Redakcja sportowa stacji charakteryzuje się tym, że większość dziennikarzy współpracuje na luźnych zasadach, nie mając umów na wyłączność. Stąd w przeszłości obecność np. Mateusza Borka z Polsatu.

Wpadki i zabawne sytuacje na antenie

Praca w Eurosport

Sprawdź czy są dostępne aktualne oferty pracy z tej redakcji.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

7 komentarzy

 1. Ogladam TdF i mijając Wersal tak mi się skojarzylo, czy od tego miasta pochodzi nazwa Wersalka :-)

 2. Oglądam Eurposort w szczególności tenis. Tenis jest sportem, który ogląda się w ciszy a nieustające komentarze czy wręcz plotki przekazywane przez jednego z komentatorów (chyba pan Karol Stopa) są nie do wytrzymania. Przeszkadzają, psują odbiór a dodatkowo myślę, że niewiele osób jest zainteresowane takimi komentarzami. Naprawdę byłoby z korzyścią dla Eurosportu i transmisji tenisa gdyby tych komentarzy było mniej a my widzowie moglibyśmy słyszeć tylko opnie dotyczące zagrań na korcie.
  Dziękuję i pozdrawiam

 3. Dziękuję za komentarze podczas meczów tenisa wszystkim komentatorom-jesteście wspaniali!
  Moi ulubieńcy, to Panowie: Lech Sidor i Karol Stopa- inteligencja , dowcip , merytoryczny komentarz, coś na co się czeka. Mam nadzieję , że stacja Eurosport docenia swoich dziennikarzy. Dzięki Nim i tenisowi można naprawdę poczuć się lepiej.
  Pozdrawiam, podziwiam i życzę Wszystkim zdrowia!

 4. Szwajcarski wspaniały zawodnik Stefan Küng jest nazywany Stefanem King-jem
  Co jest komplettiert falszywe…..
  Po Polsku…..byloby duzt lepjej wymawiac to nazwisko .. Kuung…
  Pozdrawiam

 5. Zróbcie coś z gościem o nazwisku Adam Probosz. Wczoraj, 30 września, podczas sprawozdania z Croatia jego relacja przebiegała w ten sposób, że najpierw coś mruczy pod nosem w nieznanym języku a zdanie kończy wjazdem na górę. Kadencja – antykadencja. Wiem, nie każdy jest Tomaszem Jarońskim czy Darkiem Baranowskim, ale to w końcu on mówi do ludzi. To on jest dziennikarzem!!!??? Na dodatek nie zna kolarzy – to ja mogę nie znać, a nie on!!!
  Bogdan

Komentarze