Eurosport

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Eurosport na Twitterze: https://twitter.com/Eurosport_PL
Liczba obserwujących: 96 844

Strona internetowa: https://eurosport.interia.pl
Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/EurosportPL/
Profil na Instagramie: https://www.instagram.com/eurosport/

Właściciel: Discovery Communications
Start w Polsce: 1996

Na antenie Eurosport zobaczyć można takie dyscypliny jak m.in. piłka nożna, tenis, kolarstwo, skoki narciarskie, motosport, żużel, bilard, jeździectwo. Sprawdź aktualny program stacji.

Kultowe programy

Jednym z bardziej lubianych programów – przerywników jest Eurosport Watts.

Którzy dziennikarze sportowi pracują w Eurosport?

W redakcji sportowej pracują m.in.:

 • Tomasz Jaroński,
 • Krzysztof Wyrzykowski,
 • Tomasz Lach,
 • Igor Błachut,
 • Grzegorz Gac.

Redakcja sportowa stacji charakteryzuje się tym, że większość dziennikarzy współpracuje na luźnych zasadach, nie mając umów na wyłączność. Stąd w przeszłości obecność np. Mateusza Borka z Polsatu.

Wpadki i zabawne sytuacje na antenie

Praca w Eurosport

Sprawdź czy są dostępne aktualne oferty pracy z tej redakcji.

23 komentarze

 1. Ogladam TdF i mijając Wersal tak mi się skojarzylo, czy od tego miasta pochodzi nazwa Wersalka :-)

  • Oglądam transmisje z narciarstwa alpejskiego z Madonna do Campiglio i komentujący użył sformułowania że narciarz wjeżdża na STROMSZY odcinek… Z jakiego to jest języka????

  • Hokej kobiet. Grubiański seksizm polskiego komentatora: bramkarka musiała wyciągać gumę z pomiędzy nóg. Zbok jakiś, czy co ??!!

  • Do panow komentujacych mecz pilki recznej Wisla Plock Benfica Lisbona. W Portugalskim klubie gra szwed o nazwisku ktore powinno wymawiac sie Sielman zamiast Kalman.
   Pozdrawim panow komentatorow.
   Ryszard mieszkajacy 30 lat w Szwecji.

 2. Oglądam Eurposort w szczególności tenis. Tenis jest sportem, który ogląda się w ciszy a nieustające komentarze czy wręcz plotki przekazywane przez jednego z komentatorów (chyba pan Karol Stopa) są nie do wytrzymania. Przeszkadzają, psują odbiór a dodatkowo myślę, że niewiele osób jest zainteresowane takimi komentarzami. Naprawdę byłoby z korzyścią dla Eurosportu i transmisji tenisa gdyby tych komentarzy było mniej a my widzowie moglibyśmy słyszeć tylko opnie dotyczące zagrań na korcie.
  Dziękuję i pozdrawiam

  • Kolejny skandal!!!!! Jest poniedziaLEM 30.05 22, mecz tenisowy Iza Światek gra z chinką Zheng – dwóch „proesjonalnych” komentatorów przeŚciga się z komentarzami ze swoich ściągawek na wszelkie możliwe tematy!!! W momentach tak ważnych nie tylko powinni być cicho przed serwisem. Oni mają mieć przez dyrekcję Eurosportu nakazane!!! komentować krótko co dzieje się na korcie.
   Ci panowie nie są wewnątrz meczu, oni przyszli pogadać sobie na luziku kto z kim, kiedy, po co, a co potem, a może, a gzyby.
   Do cholery kto ich zatrudnia. Nie po to płacę za Eurosport żebym dodatkowo denerwował sie na takich „specjalistów”!!!!!!!!!!!!

 3. Kasia z Łodzi Odpowiedz

  Dziękuję za komentarze podczas meczów tenisa wszystkim komentatorom-jesteście wspaniali!
  Moi ulubieńcy, to Panowie: Lech Sidor i Karol Stopa- inteligencja , dowcip , merytoryczny komentarz, coś na co się czeka. Mam nadzieję , że stacja Eurosport docenia swoich dziennikarzy. Dzięki Nim i tenisowi można naprawdę poczuć się lepiej.
  Pozdrawiam, podziwiam i życzę Wszystkim zdrowia!

  • II komentator w momencie kiedy Iga nie radzi sobie – NAGLE przypomina sobie( i długo o tym nawija), że kiedyś (jak pamięta) grala taki podobny mecz miesiące temu – i WKRACZA PO RAZ DZIESIĄTY w początek serwu Igi!!1
   Czy jest KTOŚ w Eurosporcie kto słucha komentarzy komentatorów (ma za to pieniądze) i ma obowiązek „nakazywać” natychmiastową zmianę sposobu komentowania do…!!!!!!!!!!!!!!!!! POwinien przed meczem „powiadomić” 2-go komentatora, że ma byc w środku meczu głownie a nie zabawiać się w ZNAWCĘ WSZYSTKICH NOWALIJEK z pobocza tenisa do… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Już wiem – to PAN DAWID!!!!!!!!!!!!!! TAK POPISUJE SIĘ 29.05.22 na meczu Światek i Zheng NIEPROFESJONALNYM KOMENTARZEM.
    Po araz ostatni chcę go słyszeć w meczach igi Świątek!!!!!!!!!!!!!

   • c.d komentarza pana Dawida z dnia 29.05.22 Świątek kontra Zheng.
    Jest 6:5 dla ZEng w końcowce dogrywki – a pan Dawid mówi: No nie wiemy, czy to jest mama Zheng czy jej ciocia czy może jasna cholera babka, prababka. On NIE CZUJE MOMENTU KOMENTOWANIA MECZU, CHWILI NAJWAZNIEJSZEJ. takiego choptysia się nie zatrudnia w firmie Eurosport do… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Stefan Küng Odpowiedz

  Szwajcarski wspaniały zawodnik Stefan Küng jest nazywany Stefanem King-jem
  Co jest komplettiert falszywe…..
  Po Polsku…..byloby duzt lepjej wymawiac to nazwisko .. Kuung…
  Pozdrawiam

 5. Zróbcie coś z gościem o nazwisku Adam Probosz. Wczoraj, 30 września, podczas sprawozdania z Croatia jego relacja przebiegała w ten sposób, że najpierw coś mruczy pod nosem w nieznanym języku a zdanie kończy wjazdem na górę. Kadencja – antykadencja. Wiem, nie każdy jest Tomaszem Jarońskim czy Darkiem Baranowskim, ale to w końcu on mówi do ludzi. To on jest dziennikarzem!!!??? Na dodatek nie zna kolarzy – to ja mogę nie znać, a nie on!!!
  Bogdan

 6. Skąd Wy bierzecie tych komentatorów?! „drugi przejazd piątego przejazdu”, „zgubił środek ciężkości” to tylko niektóre kwiatki ich komentarzy. Mam chyba prawo oczekiwać od dziennikarza komentującego znajomości danej dyscypliny a przede wszystkim poprawności wysławiania się w języku polskim.

 7. Błagam o zmiane komentatoròw pan Furiat i były trener Igi nic nie potrawiął przetłumaczyć z angielskiego jak są wywiady po meczu, prosimy o innych tłumaczy wręcz błagam

  • Jak można dopuszczać do komentowania w Eurosporcie kogoś takiego kto nazywa się Michał Korościel.Juz zrezygnowałem przez niego z pakietu Eleven. Jak tak będzie dalej to zrezygnuję z Eurosportow

 8. Witam,
  Grzegorz Michalewski – komentator ??? hokeja na lodzie – omijałem jego komentarz w polsat sporcie a tu wzięliście go do komentowania igrzysk.
  Ten człowiek potrafi zepsuć każdy mecz;
  – duka, przeciąga sylaby, oblizuje zajady
  – nieważne co dzieje sie na lodzie on opowiada drzewo genealogiczne jakiegoś zawodnika
  – język polski uff, tego nie da się słuchać
  Bardzo proszę odsuńcie go chociaż od ważnych meczów.
  Dziekuję.
  Pozdrawiam

 9. Pytanie do Redakcji Odpowiedz

  Dzień dobry.
  Co spowodowało, że Eurosport transmitował mecz hokejowy Dania – Szwajcaria, a nie, rozgrywany w tym samym czasie, mecz Sborna – Czechy? Polityka?
  Pozdrawiam
  Stanisław

 10. Na dzień dzisiejszy w Turnieju w Paryżu pozostało 3 Polaków(w singlu),min.Magda Linette, nie rozumiem , jak można zlekceważyć jej grę w kwestii transmisji, chyba po to zaopatrzyłam się w kanał Eurosport, żeby spokojnie móc obejrzeć występy Polaków i nie będę cudowała z jakimś przekazem online (zresztą dodatkowo płatnym). Niedługo będziecie pomijać Hurkacza i Świątek ,żeby pokazywać Gasqeta albo Ramosa.

 11. Szanuję redakcję ale sprawdźcie w waszej aplikacji kto z kim dziś grał o Ligę Mistrzów… spory klops…

  • Widzę, że w wasej eurosportowej aplikacji nadal twierdzicie, że wczoraj grała Crvena z Karabachem a Maccabi z Pilznem… Pobudka….

 12. Jeden pan komentujący powinien zmienić pracę ponieważ nie nadaje się do komentowania obraża ludzi mówi o wszystkim tylko nie o tym co trzeba jest hamaki i wulgarny potrafi zepsuć każda transmisje

Komentarze