Artykuły

Ruszają studia podyplomowe Zarządzanie Klubem Piłkarskim

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy marzą o zdobyciu umiejętności zwiększających szanse na angaż w klubie piłkarskim. AWFiS w Gdańsku pod patronatem spółki Ekstraklasa SA uruchamia studia podyplomowe Zarządzanie Klubem Piłkarskim.

Zacznijmy od teoretycznie najważniejszych informacji. Studia są roczne i kosztują 5 900 zł.  Jest możliwość rozłożenia tej kwoty na dwie równe raty. Zajęcia odbywają się w weekendy na stadionach w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, a prowadzą je w większości praktycy z klubów oraz spółki Ekstraklasa SA.

Pierwszy zjazd już 11 października. Program podzielony jest na 6 paneli: zarządzanie, infrastruktura stadionowa, marketing i komunikacja, sprzedaż B2B i B2C, finanse i prawo, organizacja i bezpieczeństwo.

Studia w liczbach

  • 2 semestry
  • 4  lokalizacje gdzie będą odbywały się zjazdy (Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław)
  • 16 zjazdów, każdy po około 16 godzin
  • 20 wykładowców (ponad połowa to praktycy pracujący w polskiej piłce klubowej i spółce Ekstraklasa SA)
  • 270 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych

Zainteresowani? Więcej informacji znajdziecie na stronie kierunku.

[fot. Gary Denham/Flickr]

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 500 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu.

Komentarze