Artykuły

Przegląd sportowych kartek świątecznych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Wbrew pozorom stworzenie kartki świątecznej spędza co roku sen z powiek wielu grafikom. Przecież projektując je trzeba zachować tradycje, ale też w jakiś sposób nawiązać do sportu. Czy to się udało? Oto przegląd tegorocznych kartek wielkanocnych.

Zanim przejdziecie do oglądania mam dla Was dwie informacje. Jedną dobrą i jedyną złą. Jak się domyślacie, zacznę od tej drugiej. Niestety przeglądając tegoroczne kartki – ciężko o inspiracje na przyszły rok. Większość opiera się na jajeczkach, zajączkach i innych sztampowych motywach. Dobra wiadomość jest taka, że przy takim („paintowym”) poziomie kartek – nie trudno będzie się wyróżnić.

[Fot. Marion/pixabay]

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 500 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze