Artykuły

Onet Sport lepszy od Wirtualnej Polski i Sport.pl

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Według badania Megapanel PBI/Gemius najpopularniejszym serwisem sportowym w Polsce w marcu był Onet Sport (prowadzony wspólnie przez redakcję Onetu oraz Eurosportu). Mimo, że do metodologii badań Megapanelu mam sporo zastrzeżeń, to i tak gratuluje dobrego wyniku! Zwłaszcza, że prywatnie wolę mniej tabloidowe tytuły artykułów na Onecie niż te, które serwuje nam Wirtualna Polska.

Onet wyprzedził Wirtualną Polską i Sport.pl (Grupa Gazeta.pl) pod względem unikalnych użytkowników, ale także liczby odsłon. A tak prezentuje się cały ranking 20 najpopularniejszych stron sportowych w marcu.

Źródło: Wirtualne Media

[Fot.  freefotouk/Flickr]

Znasz już Akademię PracaSport.pl?

Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już blisko pół tysiąca osób wzięło udział w internetowych kursach przeznaczonych dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu.

Komentarze