Lektura na wakacje? Drugi numer Olé Magazyn

Jeśli przegapiliście informacje o drugim numerze Olé Magazyn, to czas nadrobić zaległości. Entuzjaści ligi hiszpańskiej powinni być zadowoleni. Tym razem redakcja elektronicznego miesięcznika przygotowała dla nich blisko 140 stron.

Zarzucano nam, że siedemdziesiąt stron to przesyt i jednorazowy wyczyn. Natomiast my zaoferowaliśmy Czytelnikom dwa razy więcej w specjalnym, wakacyjnym wydaniu. Jeszcze więcej dobrego czytania, utrzymanego na solidnym poziomie. Różnorodność tematów została utrzymana, a do tego oferujemy kilka nowości jak felietony naszego korespondenta z Madrytu, którego odkurzyliśmy z dziennikarskich zaświatów. Mieliśmy sporo tarć podczas tworzenia, gdyż chociażby zmienialiśmy program graficzny, ale myślę, że daliśmy solidny dowód na to, że projekt traktujemy poważnie. Gramy dalej! – mówi Dominik Piechota, redaktor prowadzący Olé Magazyn.

Drugi numer dostępny jest w wersji PDF, na Scribd oraz Issuu.

Polecam także wywiad z Dominikiem Piechotą, którego udzielił  na początku czerwca. Dowiecie się z niego m.in. jak powstaje magazyn.

[Fot. Ole Magazyn]

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *