Artykuły

Kinesiotaping w sporcie [+ konkurs]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kinesiotaping w sporcie to najnowsza pozycja profesor Emili Mikołajewskiej będąca podsumowaniem dotychczasowych doświadczeń związanych z wykorzystaniem tej niezwykle popularnej metody na osobach uprawiających różne dyscypliny sportu.

Zapewne każdy z Was widział już na arenie sportowej bądź w telewizji atletów obklejonych kolorowymi taśmami. To właśnie jest kinesiotaping.

kinesio2

Książka skierowana jest nie tylko do lekarzy rehabilitacji medycznej, fizjoterapeutów, ortopedów, neurologów, pediatrów, ale także pielęgniarek oraz oczywiście studentów kierunków związanych z tymi specjalizacjami. Przede wszystkim będzie bardzo przydatna w gabinetach ludzi zajmujących się pracą w sporcie!

Jeśli spodziewacie się opasłej lektury, pełnej teoretycznych wstępów to będziecie rozczarowani. Jest to praktyczne kompendium, będące swoistym ilustrowanym przewodnikiem jak stosować tę metodę w grupie osób uprawiających różne dyscypliny sportu.

Co ważne książka napisana jest prostym językiem, a każda aplikacja udokumentowana jest zdjęciem.

Tak jak zapowiadałem na Twitterze wspólnie z wydawnictwem PZWL przygotowałem konkurs. :-)

Jak wygrać książkę?

Do wygrania są trzy książki. Udział w zabawie nie zajmuje więcej czasu niż 5 minut, więc warto spróbować. Żeby przejść do konkursu wystarczy kliknąć tutaj:

Jeśli jednak nie chcesz się bawić, książkę możesz zakupić w internetowej księgarni PWN w cenie 40,18 zł.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze