Artykuły

Pracujesz w klubie sportowym? Weź udział w krótkim badaniu UJ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Uniwersytet Jagielloński prowadzi badania dotyczące wpływu pandemii Covid-19 na kariery osób pracujących w polskich klubach sportowych. Zachęcamy wszystkich naszych czytelników, którzy pracują na różnych stanowiskach (w różnych formach prawnych, odpłatnie i nieodpłatnie, jednak z pominięciem sportowców), aby wypełnili krótką ankietę i w ten sposób ułatwili naukowcom zebrać potrzebne informacje.

Badań na temat realiów pracy w branży sportowej jest bardzo mało, tym bardziej cieszy, że ceniona w Polsce uczelnia jaką jest UJ postanowiła wziąć ten temat na tapet. Aby jednak badanie było jak najbardziej rzetelne niezbędna jest pomoc osób pracujących w klubach sportowych.

Ankietę można wypełnić tutaj: https://forms.office.com/r/8gYQcVTePn

Zachęcamy także do udostępniania jej swoim znajomym z branży. Świat nauki będzie wdzięczny!

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze