Artykuły

Wyniki konkursu “Manager Projektów Sportowych”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Czas rozstrzygnąć świąteczny konkurs w którym do wygrania był udział w 6 miesięcznym szkoleniu Manager Projektów Sportowych o łącznej wartości 2 599 PLN, organizowanym przez V4 Sport EDU.

Zgłoszeń było ponad 200, większość z nich bardzo ciekawych, kreatywnych, momentami poruszających. Wybór laureata był bardzo trudny. Wniosek jest jednak bardzo budujący. Wokół strony PracaSport.pl zebrało się wielu ambitnych ludzi z całej Polski żywo zainteresowanych pracą w sporcie oraz rozwojem kompetencji zawodowych.

Prawie wszyscy bezbłędnie przebrnęli przez trzy pytania zamknięte. Poprawne odpowiedzi to oczywiście PGE Narodowy, Brazylia i Dania, Robert Korzeniowski. Kluczem do wygrania była jednak odpowiedź na pytanie otwarte – “Dlaczego szkolenie „Manager Projektów Sportowych” może pomóc Ci w Twojej karierze zawodowej?”

Konkurs przewidywał tylko jedną nagrodę, ale ze względu na wysoką jakość nadesłanych aplikacji V4Sport EDU postanowił dodać jeszcze jedno miejsce na udział w szkoleniu! Dwójka szczęśliwców to:

  • Janusz Rajzer
  • Ilona Dyngosz

Gratulacje! Obyście jak najlepiej wykorzystali w przyszłości wiedzę ze szkolenia.

Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za udział w zabawie. Jeszcze dziś otrzymacie maila ze specjalnym kodem zniżkowym na szkolenie.

[fot Jeff Sheldon]

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze