XIV Dni Biznesu w Sporcie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 17.03.2020 – 19.03.2020
Miasto: Warszawa
Organizator: Studenckie Koło Naukowe Zarządzania w Sporcie
Strona www: https://www.facebook.com/sknzws

W dniach 17.03-19.03 2020r. odbędzie się czternasta edycja Dni Biznesu w Sporcie. Trzydniowa konferencja organizowana jest przez członków Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania w Sporcie działającego przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zamysłem Dni Biznesu w Sporcie jest służenie rozwojowi wiedzy oraz profesjonalizacji 
biznesowej polskiego sportu. Podczas konferencji będą poruszane najbardziej aktualne tematy, uwzględniające nowoczesne spojrzenie na biznes sportowy. 

Podczas konferencji swoje prelekcje wygłoszą najbardziej znani dziennikarze sportowi, sportowcy oraz osoby zajmujące się szeroko pojętym biznesem w tej dziedzinie życia. Omówione zostaną najnowsze rozwiązania dotyczące zarządzania, sponsoringu oraz marketingu sportowego jak i bieżące wydarzenia ze świata sportu. Projekt ma uwydatnić problemy polskiego sportu oraz stworzyć płaszczyznę do wymiany poglądów, gdzie będą pokazywane najlepsze wzorce oraz przekazywane skuteczne i sprawdzone rozwiązania.

Dni Biznesu w Sporcie tworzą przestrzeń do wymiany zdań, poglądów i opinii między specjalistami ze świata sportu, a studentami najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju. Umożliwia im to nawiązanie relacji i kontaktów z osobistościami ze świata sportu, przez co także ułatwia to zainteresowanym znalezienie stanowiska pracy w branży sportowej.

Wstęp wolny. Więcej informacji o tegorocznym programie oraz prelegentach – wkrótce.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com