Webinar Sportworking: Kariera sportowa i co dalej?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 18.03.2021
Miasto: online
Organizator: Sportworking
Strona www: https://sportworking.pl

Filip Cieśliński będzie gościem najbliższego spotkania cyklu Sportworking. Filip, który na co dzień pracuje w agencji Arskom Sport Brokers, zabierze uczestników w podróż do świata sportowych emerytów. Razem z gościem specjalnym wydarzenia – Sebastianem Milą, poszukają odpowiedzi na pytanie: Co warto robić po sportowej karierze i kiedy trzeba zacząć o tym w ogóle myśleć?

To już szóste spotkanie w formie webinarium i 16 wydarzenie w ogóle organizowane w ramach tego projektu, który powstał z myślą o wszystkich pasjonatach sportu: przedstawicielach biznesu, specjalistach branżowych oraz dziennikarzy, blogerów i studentów.

W styczniu 2018 roku Sportworking udał się w podróż po całej Polsce, organizując w wybranych miastach spotkania networkingowe z udziałem zaproszonych gości i publiczności. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji i poznać się m.in. w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Łodzi czy Gliwicach.

Gośćmi byli m.in. Rafał Kędzior, Piotr Należyty czy Jan Wojciak. Swoje wystąpienia miały osoby reprezentujące kluczowe dla rynku podmioty, takie jak: 4F, Canal+, Deloitte Polska czy PZPN. W marcu poprzedniego roku, podobnie jak cały świat, Sportworking przeniósł się do świata wirtualnego, a konkretnie na swój kanał YouTube.

Cieszę się, że bardzo szybko formułę spotkań networkingowych udało się nam czasowo zastąpić webinarami. Pozytywne opinie, które do mnie docierają z pewnością spowodowały, że jeśli wrócimy do spotkań „w realu” to na pewno nie odbędą się one kosztem spotkań online. Będziemy działać równolegle. Pracujemy też nad nowymi formatami i chcemy poszerzać content na Sportworking.pl – mówi Karol Kuśka, założyciel projektu Sportworking.

Już w najbliższy czwartek kolejna możliwość do spotkania. Tym razem duet Cieśliński/Mila opowie nam o doświadczeniach Roba Gronkowskiego, Erica Cantony czy… samego gościa specjalnego.

Udział w wydarzeniu jest darmowy, więcej informacji znajdziecie na jego stronie internetowej.

Start godzina 18:00.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com