Warszawskie Mistrzostwa „Zostań Sędzią”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 23.03.2017
Miasto: Warszawa
Organizator: SKN Zarządzania w Sporcie SGH
Lokalizacja:

Aleja Niepodległości 162, Warszawa, Polska

Strona www: https://www.facebook.com/pg/WMZSedzia

Warszawskie Mistrzostwa „Zostań Sędzią” organizowane przez SKN Zarządzania w Sporcie to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcieliby wczuć się w rolę sędziego piłkarskiego w trakcie dwuetapowego konkursu, który odbędzie się w Szkole Głównej Handlowej.

Trzecia edycja odbędzie się już 23 marca 2017 roku od godziny 18:30 do 21:30 w budynku SGH przy ulicy Niepodległości 162 w Warszawie.

Zapisy od 12 do 19 marca na stronie wydarzenia.

Pierwszy etap konkursu to test opracowany przez Kolegium Sędziów PZPN składający się z kilkudziesięciu pytań. Uczestnik będzie musiał wykazać się wiedzą dotyczącą podejmowania decyzji w konkretnych sytuacjach boiskowych oraz znajomością bardziej teoretycznych przepisów. Najlepsi w pierwszym etapie przejdą do kolejnej fazy, w której oprócz pytań testowych pojawi się część ustna polegająca na podjęciu decyzji sędziowskiej po obejrzeniu materiału wideo. Uczestnik będzie miał zaledwie 5 sekund na odpowiedź, co pozwoli poczuć mu się jak prawdziwy sędzia. Wygrywa oczywiście osoba, która zgromadzi największą liczbę punktów w dwóch fazach konkursu. Warto podkreślić, że o poziom merytoryczny konkursu zadba PZPN, co gwarantuje wysoką jakość przeprowadzenia mistrzostw.

Nagrody

Zwycięzca będzie miał możliwość obejrzenia finałowego meczu Pucharu Polski na PGE Narodowy w strefie VIP, a także spotka się z sędziami prowadzącymi to spotkanie. Osoba, która zajmie drugą pozycję otrzyma karnet BeActive, a dla pozostałych najlepszych zawodników czekają medale z wygrawerowanym logiem WMZS, dyplomy i książki o tematyce sportowej.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com