VIII Spotkanie z Ekspertem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 28.11.2017
Miasto: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego
Lokalizacja:

Profesora Stanisława Łojasiewicza 4, Kraków, Polska

Strona www: https://www.facebook.com/events/899103653582770/

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ we współpracy z Instytutem Przedsiębiorczości UJ organizuje już ,,VIII Spotkanie z Ekspertem’’. Najbliższe wydarzenie pod hasłem ,,Różne perspektywy dziennikarstwa sportowego’’ odbędzie się się 28 listopada 2017 roku o godz. 17:30.

Spotkanie będzie mieć miejsce na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4, sala 0.304).

Po raz pierwszy w historii weźmie w nim udział aż dwóch prelegentów – Robert Skrzyński i Jakub Białek.

Prelekcje na temat  „Sprawozdanie radiowe i komentarz telewizyjny – podobieństwa i różnice” przedstawi Robert Skrzyński – doświadczony dziennikarz , który jest kierownikiem Redakcji Sportowej Radia Wrocław oraz komentatorem Canal +.

O tym „Dlaczego piłkarz z B-klasy bywa ciekawszym rozmówcą niż Robert Lewandowski” – opowie Jakub Białek,  który na  Weszlo.com prowadzi cykl „Cały na Biało”, gdzie przeprowadza wywiady zarówno z czołowymi sportowcami jak i tymi mniej medialnymi osobami świata sportu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny oraz otwarty dla wszystkich zainteresowanych tematykom sportu, mediów i dziennikarstwa.

 

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com