VIII Konferencja „Młodzi o Sporcie”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 25.05.2022
Miasto: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Managerów Sportu
Strona www: http://www.przedsiebiorczosc.uj.edu.pl/mos-2022

Już 25 maja na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się VIII odsłona Konferencji „Młodzi o Sporcie”. W tym roku, wydarzenie organizowane przez Koło Naukowe Managerów Sportu UJ, odbędzie się pod hasłem: Na przekór ograniczeniom – o przełamywaniu barier na rynku sportu.

Podczas spotkania swoje prelekcje wygłoszą znani praktycy zarządzania w sporcie. Na ten moment ogłoszony został udział Jana Winkla oraz duetu Filip Trubalski oraz Przemysław Staniek. W najbliższym czasie przedstawiani będą kolejni prelegenci. W ubiegłym roku na konferencji gościli m.in.: Jarosław Królewski, Igor Klaja oraz duet Jakub Kot i Michał Korościel.

Organizatorzy przewidzieli ponadto konkurs na najlepszą pracę naukową w formie posteru.

Konferencja odbędzie się w środę 25 maja na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: www.przedsiebiorczosc.uj.edu.pl/mos-2022 
oraz na profilach w mediach społecznościowych: 
Facebook
i Instagram.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com