Szymon Marciniak – o kulisach pracy sędziego piłki nożnej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 14.03.2016
Miasto: Warszawa
Organizator: SKN Zarządzania w Sporcie SGH
Lokalizacja:

Aleja Niepodległości 162, Warszawa, Polska

Strona www: https://www.facebook.com/events/1711347739077443/

14 marca o godzinie 17:10 w Auli B  w Budynku G w Szkole Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 162 w Warszawie odbędzie się spotkanie z Szymonem Marciniakiem, międzynarodowym sędzią piłki nożnej FIFA, sędziującym mecze Ekstraklasy, rozgrywki europejskie oraz eliminacje do Mistrzostw Świata czy Mistrzostw Europy.

Spotkanie odbędzie się w ramach II edycji Warszawskich Mistrzostw „Zostań Sędzią” organizowanych przez SKN Zarządzania w Sporcie.

Szymon Marciniak przybliży kulisy swojego zawodu i odpowie na pytania publiczności.

Wstęp wolny!

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 500 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com