Sportworking Webinar: Jak marki korzystają z Euro 2020?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 24.06.2021
Miasto: online
Organizator: Karol Kuśka
Strona www: https://sportworking.pl

24 czerwca 2021 roku o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny darmowy webinar pod szyldem Sportworking. Tym razem spotkanie będzie w pewnym stopniu wyjątkowe, bo odbędzie się w trakcie piłkarskiego święta jakim niewątpliwie jest Euro 2020.

O wykorzystaniu potencjału Euro 2020 do promowania marki opowie Monika Płaczkowska, która pracuje jako General Sponsorship i Marketing Manager w LV Bet. Podczas spotkania poznamy odpowiedzi na następujące pytania: Jak europejską imprezę sportową przekuć w sukces rynkowy własnej firmy? A jak skutecznie zaprezentować na niej swoje atuty?

Transmisja odbywać się będzie na żywo na YouTube. Na koniec przewidziana jest sesja Q&A z pytaniami publiczności.

Zapraszamy!

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com