Sportworking #3 – Katowice 15.10.18

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 15.10.2018
Miasto: Katowice
Organizator: Karol Kuśka
Lokalizacja:

Dyrekcyjna 9, Katowice, Polska

Strona www: http://sportworking.pl

Sportworking to nieformalne spotkania osób pracujących w branży sportowej, głównie tych zajmujących się marketingiem, PR-em, mediami i biznesem w sporcie. 

Dwa wcześniejsze wydarzenia cyklu odbyły się w Warszawie i Katowicach. 15 października 2018 r. Sportworking ponownie zawita do stolicy Górnego Śląska. Start godzina 19:00 w Klubogalerii SARP.

Idea spotkań jest prosta. W przeciwieństwie do dużych i oficjalnych konferencji, ma być swobodną przestrzenią do poznawania partnerów z branży sportowej. Wszystko po to, aby wymieniać nie tylko kontakty, ale i spostrzeżenia na temat biznesu w sporcie.

Podczas poprzednich spotkań uczestnicy mogli wysłuchać wystąpień Dariusza Łapińskiego (PZPN), Piotra Należytego (Runmageddon), Jana Wojciaka (Lech Poznań), Roberta Samaruka (agencja Stars & Buzz).

Gośćmi październikowego Sportworkingu będą:

Pierwszy z prelegentów opowie dokąd zmierza technologia w sporcie i jakie biznesowe korzyści przynosi, a także jak budować odpowiednie relacje z federacjami i ligami zawodowymi. Drugi przybliży drogę siatkarskiego klubu, który został reaktywowany w 2011 roku i po sześciu sezonach awansował do PlusLigi.

Wstęp jest wolny.

PracaSport.pl jest partnerem wydarzenia.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com