Sportworking #6 Kraków

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 18.03.2019
Miasto: Kraków
Organizator: Karol Kuśka
Strona www: https://sportworking.pl

Spotkania Sportworking skierowane są do przedstawicieli świata biznesu, specjalistów marketingu/PR, pracowników klubów i związków sportowych, dziennikarzy i wszystkich pasjonatów sportu.

6. edycja nieformalnych spotkań w marcu po raz pierwszy zawita do Krakowa.

Tym razem spotkanie odbędzie się w loży prezydenckiej na Stadionie Miejskim w Krakowie.

Pierwszym prelegentem będzie Rafał Kędzior, dziennikarz, komentator, rzecznik prasowy, dyrektor marketingu, a obecnie agent piłkarski FairSport. W drugiej prelekcji usłyszymy Małgorzatę Hrycyszyn i Marka Kubisiaka z firmy OTCF/4F.

Zobacz wideo z poprzedniej edycji:

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com