SportsTech NYC 2017

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 17.10.2017 – 18.10.2017
Miasto: Nowy Jork
Organizator: Corp Agency
Lokalizacja:

Jacob K. Javits Convention Center, West 34th Street, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Strona www: http://sportstechnyc.com

SportsTech NYC 2017 to konferencja oraz targi poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w sporcie. Podczas dwóch dni w Nowym Jorku wystąpi ponad 40 prelegentów i wystawi się ponad 20 partnerów. 

Swoje wystąpienia będą mieli m.in.: Erin Blecha – Director of Fan Experience & Events w Atlanta Hawks, Jason Velez – VP Ticket Sales & Operations w New York Lizards, Damion Chatmon – Director of Emerging and Digital Technology Solutions w Cleveland Cavaliers, Daniel Zeldovich – Director of Digital Analytics w NHL.

Cena: 749 dolarów (wstęp na same targi jest darmowy)

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com