VI Ogólnopolska Konferencja Prawa Sportowego „Prawo Sport Finanse 2019”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 04.04.2019 – 05.04.2019
Miasto: Warszawa
Organizator: Koło Naukowe Prawa Sportowego “Ius Et sport”
Strona www: https://www.facebook.com/events/1212381008928723/

VI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Sportowego „Prawo Sport Finanse” odbędzie się od 4 do 5 kwietnia 2019  r., niezmiennie w budynkach Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest to już kolejna edycja konferencji, która co roku przyciąga studentów prawa, jak i prawników z całej Polski zainteresowanych tematyką prawa sportowego oraz szeroko pojętych aspektów prawnych i finansowych na gruncie sportu.

Problematyką tegorocznej konferencji jest m.in piłkarski rynek transferowy, kwestia dopingu w sporcie czy też statusu zawodnika w poszczególnych dyscyplinach sportowych.

Informacje o tematyce paneli i nazwiskach ekspertów pojawią się już wkrótce.

Wszystkich studentów i doktorantów zainteresowanych czynnym udziałem w Konferencji zapraszamy do udziału w konkursie na abstrakt, który pozwoli nam wyłonić prelegentów paneli studencko-doktoranckich. Prosimy o przesyłanie abstraktów, wraz z imieniem i nazwiskiem autora, na adres mailowy: ius.et.sport@gmail.com do 15 marca 2019 roku. Opłata konferencyjna za udział w panelach studencko-doktoranckich wynosić będzie w tym roku 30 złotych.

Bierne uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com