PR bez krawatów o marketingu sportowym

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 20.02.2017
Miasto: Warszawa
Organizator: PR bez krawatów
Lokalizacja:

Ogrodowa 31/35, Warszawa, Polska

Strona www: http://prbezkrawatow.pl

PR bez krawatów to cykl spotkań dla ludzi zajmujących się komunikacją – public relations, marketingiem, brandingiem oraz reklamą. Każde z nich poświęcone jest konkretnemu tematowi, np. narzędziom PR, komunikacji online, CSR, kampaniom społecznym, PR w technologiach.

Najbliższe spotkanie 20 lutego w Miejsce Chwila poświęcone będzie marketingowi sportowemu.

Prelegenci:

Seweryn Dmowski – Wykładowca akademicki Uniwersytetu Warszawskiego. Dyrektor ds. mediów i public relations Legii Warszawa.

Grzegorz Stańczuk – Manager ds. Sponsoringu w Ekstraklasa SA. Odpowiedzialny za pozyskiwanie oraz obsługę wszystkich kontraktów z partnerami największej ligi sportowej w Polsce.

Marek Buklarewicz – przez 4 lata związany z wydawnictwem Ringier Axel Springer Polska (Newsweek Polska, Students.pl), obecnie dyrektor operacyjny w agencji Arskom Group, zajmującej się marketingiem sportowym i marketingiem zintegrowanym.

Zapisy:

kontakt@prbezkrawatow.pl

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com