VII Ogólnopolska Konferencja „Młodzi o sporcie”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 28.04.2021
Miasto: online
Organizator: Koło Naukowe Managerów Sportu UJ
Strona www: https://przedsiebiorczosc.uj.edu.pl/mlodzi-o-sporcie

Ogólnopolska Konferencja „Młodzi o Sporcie” to unikatowe w skali kraju wydarzenie. Co roku przyciąga setki studentów różnych kierunków, ze wszystkich krakowskich uczelni wyższych oraz osoby wywodzące się z branży sportowej. Wszyscy oni mają jedną cechę wspólną – są żywo zainteresowani szeroko pojętym światem sportu. Niestety z powodu panującej epidemii COVID-19 konferencja odbywa się w formie online.

Tegoroczna Konferencja poświęcona jest tematyce związanej z innowacjami na rynku sportu. W związku z coraz większą rolą technologii i innowacji w sporcie zapragnęliśmy poznać opinie ekspertów, praktyków działających w szeroko pojętym sporcie – zarówno od strony organizatorskiej, dziennikarskiej czy osób tworzących i wdrażających innowacje.

Goście – Jarosław Królewski, Igor Klaja, Michał Blicharz, Maciej Kot oraz Michał Korościel są osobami, które działają w różnych branżach, posiadają różne doświadczenie zawodowe, wiedzę czy spojrzenie na innowacje w sporcie, co sprawia, że temat innowacji w sporcie zostanie poruszony w sposób kompleksowy, z różnych perspektyw, tak że będzie w stanie zaciekawić nie tylko pasjonatów poszczególnych descyplin czy samych innowacji, ale wszystkie osoby związane z branżą sportową i biznesem.

Start godzina 9:45. Udział w konferencji jest darmowy.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com