IX Spotkanie z Ekspertem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 20.12.2017
Miasto: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego
Lokalizacja:

Łojasiewicza 4, Kraków, Polska

Strona www: https://www.facebook.com/Ko%C5%82o-Naukowe-Manager%C3%B3w-Sportu-UJ-281571838658868/

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ we współpracy z Instytutem Przedsiębiorczości UJ organizuje już ,,IX Spotkanie z Ekspertem’’. Najbliższe wydarzenie  odbędzie się 20 grudnia 2017 roku.

Spotkanie będzie mieć miejsce na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Łojasiewicza 4) o godz. 19:15

Ekspertem będzie skaut piłkarski Arsenalu F.C. – Tomasz Pasieczny. Prelegent zajmował się skautingiem w takich klubach jak: Legia Warszawa czy West Bromwich Albion Football Club. Ponadto Tomasz Pasieczny pełnił funkcję Dyrektora Sportowego w MKS Cracovia SSA, a także sprawował rolę Team Liaison Officer podczas rozgrywanych w Polsce i Ukrainie – UEFA EURO 2012.

Wydarzenie ma charakter otwarty i udział w nim jest bezpłatny. Będzie to już dziewiąte spotkanie w ramach cyklu „Spotkania z Ekspertem”. Poprzednio gośćmi murów UJ byli m.in. Bogdan Wenta, Marcin Dorna, Łukasz Kruczek, Łukasz Wiśniowski, Robert Skrzyński, Jakub Białek.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com