IV Konferencja Biegów Wielkopolskich

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 05.02.2016
Miasto: Poznań
Organizator: POSiR
Lokalizacja:

Ul. Wiankowa 3, Poznań

Strona www: http://posir.poznan.pl/iv-konferencja-biegow-wielkopolskich/

IV Konferencja Biegów Wielkopolskich to spotkanie organizatorów biegów masowych, którzy będą rozmawiać o tym, jak tworzyć wysokiej klasy imprezy sportowe, które spełniają normy prawne i oczekiwania biegaczy.

Konferencję rozpocznie blok wykładów poświęcony antydopingowi oraz kształtowaniu dobrych relacji z mediami i potencjalnymi sponsorami. Po części wykładowej rozpocznie się panel dyskusyjny, który poprowadzi redaktor sportowy Radia Merkury, Grzegorz Hałasik.

Konferencja jest okazją dla organizatorów imprez biegowych do nawiązania ze sobą współpracy oraz porozmawiania z ekspertami na temat prawa, które czasem trudno jest samemu zinterpretować. Ponadto zebrani porozmawiają o trendach w światowych biegach masowych oraz oczekiwaniach polskich biegaczy amatorów.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 stycznia 2016 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

[fot. POSiR]

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com