III Women’s Football Day

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 07.03.2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Keepers Foundation
Lokalizacja:

Dominika Merliniego 2a, Warszawa, Polska

Strona www: https://www.facebook.com/events/897879010332200/

Polski Związek Piłki Nożnej, Keepers Foundation i Football Academy już po raz trzeci zapraszają na seminarium dla trenerów pracujących z kobietami. Tegoroczne „Women’s Football Day” odbędzie się 7 marca w Warszawie i gościć będzie wykładowców z Hiszpanii, Danii i Szkocji – z klubów regularnie występujących w fazach finałowych Ligi Mistrzyń.

Będzie to ponowna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie piłki nożnej i wzięcia udziału w dniu pełnym szkoleniowej wiedzy. Przewidziano aż 10 godzin wiedzy, możliwości wymiany doświadczeń i bezpośredniego kontaktu z prelegentami.

Do tej pory kobiece seminaria gościły prelegentów z Anglii, Islandii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Niemiec i Holandii. W marcu swoją wiedzą i doświadczeniami podzielą się:

Amalia Revuelta Candón – psycholog sportowy pracujący dla Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej. Od wielu lat pomaga bramkarzom w Hiszpanii, którzy korzystając z jej praktyk odkrywają zupełnie nowe pola rozwoju;

Amy McDonald – odpowiedzialna za rozwój młodzieży w akademii Glasgow City Ladies FC, którego piłkarki regularnie występują w finałowej fazie Ligi Mistrzyń;

Monika Grygorowicz z Rehasport Clinic FIFA Medical Centre of Excellence, doktor nauk o kulturze fizycznej i wielki autorytet z zakresu fizjoterapii układu narządu ruchu, profilaktyki i fizjoterapii sportowej;

Kristian Mørch Rasmussen – trener odpowiadający z przygotowanie fizyczne zawodniczek duńskiego Brøndby IF, który odpowiada także za skauting młodych zawodników i zawodniczek w rejonie Kopenhagi.

Seminarium odbędzie się w Centrum Konferencyjnym i Centrum Futbolu Warszawianka, przy ul. Merliniego 2A w Warszawie.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji dochód ze szkolenia przeznaczony zostanie na pomoc dla potrzebujących i chorych. Tym razem uczestnicy wesprą leczenie Karoliny Malinowskiej, która urodziła się z niezwykle rzadką wadą genetyczną – zespołem Aperta, podopiecznej fundacji Mam Serce oraz akcję Międzynarodowego Dnia Dziecka Afrykańskiego organizowanej przez Keepers Foundation. Koszt uczestnictwa wynosi 80 zł. Uczestnicy otrzymują obiad, poczęstunek kawowy, materiały szkoleniowe i konferencyjne, drobny upominek oraz certyfikat.

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje:

pod numerem telefonu: 508 695 873 oraz mailowo: [email protected]

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 500 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com