FORUM MMA – Międzynarodowe Spotkanie Branży

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Termin: 02.04.2016
Miasto: Warszawa
Organizator: International Center of Events Sp. z o.o.
Lokalizacja:

PGE Narodowy, Aleja Poniatowskiego, Warszawa, Polska

Strona www: http://www.forum-mma.pl

Pierwsze w Europie wydarzenie w branży MMA o charakterze merytorycznym. Forum MMA jest to główne spotkanie polskiej branży połączone z konfencjami oraz wydarzeniami towarzyszącymi, przeznaczone dla dwóch grup: branżystów oraz osób aktywnie trenujących sporty walki, trenerów personalnych, fanów.

Głównym punktem Forum MMA jest konferencja podzielona na dwie rundy: branżową oraz szkoleniowo-motywacyjną.

W rundzie branżowej m.in. przeanalizowane zostanie ostatnie 12 miesięcy, dowiemy się o planach polskich zawodników, trenerów oraz federacji i managerów na najbliższy rok, ponadto przeanalizowane zostaną rynki zagraniczne oraz omówiony będzie ich wpływ na polską branżę. Poza uczestnikami w rundzie branżowej również wezmą udział inwestorzy.

Prawdziwą gratką dla uczestników będzie runda szkoleniowo-motywacyjna. W jednym miejscu spotkają się zawodnicy światowego formatu, trenerzy oraz najwięksi specjaliści z zakresu odżywania, treningu, suplementacji i motywacji. Konferencja dostarczy unikatowej wiedzy niezbędnej w życiu codziennym do poprawy swoich sportowych wyników. Nabierzesz motywacji do ciężkiego treningu. Ponadto będziesz miał okazję zadań szereg pytań najlepszym zawodnikom polskiej sceny MMA.

Podczas Forum MMA również odbywa się: Gala rozdania Heraklesów za rok 2015, IV zawodowe walki, treningi z zawodnikami oraz panele dyskusyjne.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com