Współpraca

PracaSport.pl skierowany jest dziennikarzy sportowych, pracowników związków i klubów sportowych, osób zajmujących się marketingiem oraz wszystkich sympatyków sportu, w tym szczególnie młodych stawiających swoje pierwsze kroki w tej branży. Blog powstał w kwietniu 2013 roku i jest unikatowym miejscem w skali polskiego Internetu.

Użytkownicy
7 852
Miesięczna liczba unikalnych użytkowników
Subskrybenci
1 002
Liczba aktywnych subskrybentów newslettera
Facebook
6 558
Liczba fanów na portalu Facebook
Twitter
2 462
Liczba obserwujących na Twitterze

Czytelnicy Bloga

Branżowy blog PracaSport.pl to miejsce odwiedzane m.in. przez pracowników związków, organizacji i klubów sportowych, agencji marketingu sportowego i PR czy dziennikarzy sportowych. Blog obserwowany jest przez najważniejszych ludzi branży:

Struktura wieku i płci

Strona www – dane z Google Analytics:

Struktura wieku i płci z GA

Facebook – dane z Facebook Page Insights:

Struktura wieku i płci

PracaSport.pl to sprawdzony partner

Blog istnieje nieprzerwanie od kilku lat i przez ten czas miałem możliwość i przyjemność współpracy przy rozmaitych projektach z markami sportowymi. Oto wybrane z nich:

Football Academy GoSport PZWL V4 Sport Edu

Zapraszam do współpracy!

Jeśli jesteś zainteresowany dotarciem do ściśle określonej grupy docelowej to dobrze trafiłeś. Możesz zamieścić swoje ogłoszenie o pracę, zgłosić organizowaną imprezę lub przeprowadzić nieszablonową kampanię reklamową w oparciu o szereg różnych działań.

Masz jakieś pytania, pomysły? Napisz. Podeślę Ci case studies z akcji, które okazały się sukcesem. Razem wymyślimy optymalną i kreatywną akcję dla Twojego produktu.