Artykuły

Warsztaty piłkarskie Marcina Gabora – rusza IV edycja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Rozpoczęły się zapisy na IV już edycję szkoleń piłkarskich, organizowanych przez Marcina Gabora, analityka i trenera.  Warsztaty skupiają się na filozofii piłki nożnej oraz zagadnieniach związanych ze strategią, taktyką i organizacją gry.

Warsztaty odbędą się na przełomie sierpnia i września  – zgodnie z tradycją, pod hasłem „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”. Tym razem planuję cztery szkolenia – dwa w Warszawie, po jednym w Poznaniu i Lublinie. Nowością będzie jedno dwudniowe spotkanie na terenie Warszawy, połączone z zajęciami na boisku. Zapraszam do uczestnictwa trenerów, dyrektorów sportowych, piłkarzy, dziennikarzy, menedżerów i wszystkie inne osoby, chcące zdecydowanie poszerzyć swoją wiedzę oraz diametralnie zmienić zapatrywania na piłkę nożną – mówi organizator szkolenia.


Zapisy na warsztaty w Warszawie 26-27 sierpnia.

Zapisy na warsztaty w Warszawie 2 września.

Zapisy na warsztaty w Poznaniu 9 września.

Zapisy na warsztaty w Lublinie 16 września.

Jak wyglądała poprzednia edycja warsztatów możecie przeczytać w relacji Michała Treli, blogera NaTemat.pl  i redaktora naczelnego SportSlaski.pl.

Przeczytajcie także wywiad z Marcinem Gaborem, którego udzielił nam w maju.

[Fot. Archiwum Marcina Gabora]

Znasz już Akademię PracaSport.pl?

Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już blisko pół tysiąca osób wzięło udział w internetowych kursach przeznaczonych dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu.

Komentarze