Artykuły

Warsztaty „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Rozpoczęły się zapisy na V już edycję szkoleń piłkarskich, organizowanych przez Marcina Gabora, analityka i trenera. Cykliczne warsztaty mają za zadanie zmieniać świadomość piłkarską wśród ludzi zajmujących się futbolem. Tym razem odbędą się one w Krakowie (07.12) i Warszawie (14.12).

Jeśli nie wiecie kto to Marcin Gabor to zapraszam do lektury wywiadu, który ukazał się przed paroma miesiącami. Jeśli znacie organizatora i słyszeliście o jego warsztatach, ale nie wiecie czy warto – to polecam obszerne relacje Michała Treli i Szymona Masarczyka.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zapisów, kosztów i programu znajdziecie na Facebooku.

Możecie także zerknąć na wideo z poprzedniej edycji.

UPDATE 06.11.2013: Przy zapisach na warsztaty podajcie hasło „Praca w sporcie”, otrzymacie 10% rabatu.

[Fot. Archiwum Marcina Gabora]

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 500 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze