Artykuły

Twitter o nowym miejscu pracy Michała Pola

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Według serwisu SpidersWeb.pl Michał Pol wraz z początkiem sierpnia przechodzi do Ringier Axel Springer. Przejrzałem najciekawsze wypowiedzi na temat tego „transferu” na Twitterze.

O tym, że Michał Pol odchodzi z Agory pisałem wczoraj tutaj. Później informacje potwierdził Przemysław Pająk, który zdradził tu, że nowym pracodawcą popularnego dziennikarza będzie Ringier Axel Springer. Pol ma tam być szefem zunifikowanych redakcji sportowych m.in. Przeglądu Sportowego, Faktu i Eurosport.Onet.pl.

Jak na tak duży awans kolegi z branży zareagowano na Twitterze?

[Fot. fumi/Flickr]

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 500 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze