Artykuły

Trwają zapisy na konferencję „Organizacja imprez sportowych w Polsce”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Swoją przyszłość wiążesz z branżą sportową? Chcesz posłuchać jak wygląda organizacja imprez sportowych w naszym kraju? Nie chcesz za to płacić? Dobrą okazję będziesz mieć ku temu 6 czerwca w Krakowie. Tego dnia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się otwarta konferencja naukowa pt. „Organizacja imprez sportowych w Polsce”. Blog PracaSport.pl wspiera medialnie to wydarzenie.

Wykłady szczególnie zainteresują osoby mające do czynienia z siatkówką, piłką nożną oraz hokejem. Zaproszeni prelegenci mają bowiem spore doświadczenie właśnie z tymi dyscyplinami sportu. O kulisach organizacji imprez sportowych w Polsce opowiedzą m.in.:

  • Grzegorz Pilarz – siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i były reprezentant Polski,
  • Dawid Chwałka – prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie,
  • Adrian Ochalik – były rzecznik prasowy Wisły Kraków,
  • Bartosz Górski – wiceprezes Asseco Resovii Rzeszów.

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Managerów Sportu działające przy Katedrze Zarządzania w Turystyce Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tegoroczna edycja, która została włączona w obchody 650-lecia najstarszej w Polsce uczelni, ma zapoczątkować szereg regularnych spotkań z cyklu „Młodzi o sporcie”. Całodniowa konferencja, która rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 9.00 i można w zasadzie przyjść na nią z marszu, bez wcześniejszych zapisów. Warto jednak dokonać rejestracji przez internet (do 4 czerwca), gdyż osoby, które to uczynią, otrzymają specjalne pakiety startowe  (teczkę, długopis, voucher na jorkball oraz bon na jedzenie).

[Fot. Drew Patrick Miller/Unsplash]

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze