Trwa nabór do serwisu PilkarskaPrawda.pl

Otrzymałem wiadomość od Mikołaja Kortusa, redaktora naczelnego serwisu PilkarskaPrawda.pl. Strona cały czas się rozwija i w związku z tym poszukiwane są nowe osoby, które wzmocniłby redakcyjny zespół.

Jeśli interesujecie się piłką, macie łatwość pisania i chcecie zdobyć pierwsze dziennikarskie szlify to warto spróbować.

Poszukiwane są głównie osoby piszące newsy oraz publicyści, ale w szeregach redakcji znajdzie się także miejsce dla nowych grafików czy fotoreporterów.

Co możecie zyskać?

Serwis oferuje akredytacje na mecze T-Mobile Ekstraklasy oraz skromne wynagrodzenie dla najlepszego redaktora miesiąca. Poza tym standardowo – rozwój osobisty oraz poznanie osób o podobnych zainteresowaniach do naszych.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres: redakcja@pilkarskaprawda.pl. W wiadomości napiszcie krótko o sobie i swoim dotychczasowym doświadczeniu, a także nie zapomnijcie załączyć przykładowy artykuł , oczywiście Waszego autorstwa.

Więcej o serwisie PilkarskaPrawda.pl możecie dowiedzieć się także na Facebooku oraz Twitterze.

[fot. pigpogm/Flickr]

Interesuje Cię praca w branży sportowej?
Sprawdź Akademię PracaSport.pl i nasz wysoko oceniany internetowy kurs dziennikarstwa sportowego. Poprawisz swój warsztat, a także zdobędziesz wiedzę z takich dziedzin jak marketing, SEO, PR, prawo oraz dowiesz się jak kierować swoją karierą i poprawić efektywność pracy.