Można już głosować w konkursie Sportowa Książka Roku

O konkursie Sportowa Książka Roku pisałem w sierpniu. Wtedy jeszcze nie znałem większości szczegółów, a sam projekt był lekko tajemniczy.  Od tego momentu trochę się zmieniło. Plebiscyt wsparło parę czołowych wydawnictw książkowych, uruchomiona została jego oficjalna strona, a dziś w świat poszła informacja prasowa o rozpoczęciu procesu głosowania.

Swoje głosy możecie oddawać za pośrednictwem strony SportowaKsiazkaRoku.pl. Pierwsza tura głosowania potrwa od 30 września do 10 grudnia 2013 roku.  Później – do końca roku – najlepsze cztery książki rywalizować będą już o najważniejsze wyróżnienie, czyli tytuł Sportowej Książki Roku.

W konkursie biorą udział książki jakie ukazały się w Polsce w okresie od października 2012 do września 2013. Nominowane tytuły zostały przydzielone do czterech kategorii: biografie/autobiografie, piłka nożna, „na kołach” i pozostałe.

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *