Serwis TylkoIgrzyska.pl szuka współpracowników

Chcesz pisać o sporcie, ale nie wiesz gdzie stawiać swoje pierwsze kroki w dziennikarstwie? Interesujesz się mocno dyscyplinami olimpijskimi? Serwis TylkoIgrzyska.pl szuka współpracowników.

Wymagania? Pasja do sportu oraz dobre chęci. Przykładowy artykuł należy podesłać na adres: redakcja@tylkoigrzyska.pl. Może to być relacja lub felieton na temat dowolnej dyscypliny olimpijskiej. W mailu warto także napisać kilka słów od siebie.

Pisanie dla serwisu TylkoIgrzyska.pl nie wiąże się z wymiernymi korzyściami finansowymi, ale może być dobrym początkiem do nabrania pierwszych dziennikarskich szlifów. Redakcja gwarantuje przyjazną atmosferę w młodym zespole oraz legitymacje prasowe, ułatwiające udział w wydarzeniach sportowych. Serwis był patronem medialnym m.in. Pucharu Świata w Judo, Badminton Polish Open.

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *